Skocz do zawartości
Pimo_Wroclaw

Uchwyt samochodowy WF S

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może polecić sprawdzony uchwyt samochodowy do WF S ?

Widziałem kilka na "giętkim ramieniu" ale nie wiem jak to się spisuje podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC wypuściło oryginalny uchwyt do Wildfire S, symbol tego produktu to: CU-S480 WILDFIRE S BASIC CAR UPGRADE

Można kupić np. w sklepach MediaMarkt, cene jaką widziałem, to ok 139,- pasuje idealnie, bo sam przymierzałem, jakościowo również jest bardzo dobrze ten uchwyt wykonany, aha no i w komplecie jest ładowarka samochodowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem oryginał. Cena na HTC 159,00zł w sklepach internetowych 129,00zł :D

Widziałem na Allegro uchwyty niby dedykowane pod WF S tylko nie wiem jak się spisują podczas jazdy.

Chodzi mi o te na giętkim ramieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krykam

ja w poprzednim modelu HTC diamond 2 miałem taką na gientkim ramieniu, używałem przez póltorej roku i nie było z nią problemów moze jak były jakieś wielkie nierówności lub dziury to troche nią bujało ale nie zeby przeszkadzało w użytkowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie pamiętam jaki ale oryginał HTC do WFs, nie ma z nim problemu, dałem z przesyłką około 115zł. Nie żałuję. Jak 2 miesiące temu przyczepiłem do szyby tak do tej pory się trzyma. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krykam

Ogolnie to uchwyt wielkiego wrazenia na mnie nie zrobil ale da sie przezyc :) podczas jazdy po rownej drodze jest super nic sie nie trzesie, gorzej jest na nierownoaciach bo lekko sie telepie ale mi to akurat nie przeszkadza. Jesli chodzi o samo wkladanie I trzymanie telefonu w uchwycie to nie ma sie do czego przyczepic, telefon na pewno nam nie wypadnie z uchwytu :) jezeli macie jeszcze jakies pytania to piszcie.

Tapnięto z HTC Wildfire S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krykam, rysuje się obudowa od tego uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ten oryginał CU-S480 co prawda nie jest najtańszy...ja zapłaciłem 104 zł z wysyłką na Allegro, ale warto. Porządny produkt no i ładowarka w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi