Skocz do zawartości
Pietr

ROM [5.1.1] Paranoid Android [Unofficial]

Rekomendowane odpowiedzi

yannik

Mi nie działa internet mobilny. Nie ma punktów dostępowych. Ale wystarczy dodać i śmiga

Edytowane przez yannik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4
    Napisano (edytowane)

Aktualizacja nr #2

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Aktualizacja nr #3

Wyklikane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Znalazłem na YT "

Ciekawy ROM. Zwłaszcza, że prawdopodobnie wszystko w nim działa ( ? ) . Wasze opinie ?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Grafikę i filmy umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Większość obecnych ROMów w stadium, w jakim są teraz są do siebie na tyle podobne, że szczegóły decydują o tym, kto co wybiera. Te szczegóły każdy ocenia na swój sposób, a następnie dokonuje wyboru, więc wszystko w Twoich rękach! Najlepszym testerem i opiniowcem będziesz Ty sam :)

TapTap Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem.  Czy wobec tego napisanie w 1 poście że brak niedziałających "rzeczy" gwarantuje działanie w 100% ROM-u ?

Z całym szacunkiem do wkładanej pracy, przetestowałbym, ale po prostu nie mam czasu na ewentualne cofanie do stocka, i backupu programów ,ustawień i wszystkiego innego. Jeżeli mam instalować inny ROM, to (wiem że każdy by chciał) chciałbym żeby nie było z nim problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Kiedyś w tych niedziałających rzeczach była kamera, wewnętrzna pamięć telefonu, recovery itp. Teraz takich większych rzeczy nie ma. Z drobnych, zgłaszanych na każdym 5.1.1, to niektóre dekodery wideo (hw+, hw, sw) mogą dać czarny ekran przy przewijaniu (musisz testować sam z włączoną/wyłączoną funkcją w opcjach programistycznych AwesomePlayer). Niektórym również na każdym Lolipopie nie działają MMSy. Tylko to mi przychodzi do głowy.

TapTap Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MikiGry

@elkazako

Chyba jest problem z 3G.

Telefon nie ściąga domyślnie APNów. Trzeba dodać je ręcznie i internet wróci.

Wysłane z Omega-fonika v24...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że wszystko działa to nie uwierzę bo MHL na pewno nie działa, bo nie jest bazowane na Stocku. No chyba że ktoś odkrył jak przenieść tą magię ze stocka. 2gą rzeczą o której nie widziałem żeby było cokolwiek wspomniane to jest USB OTG, też działa? bo dla mnie osobiście to dość przydatne rzeczy. Jeśli powyższe działają to nawet się skuszę spróbować rom:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nemcio z tego co mówił na CM12 działa OTG, na tym też powinien. MHL czy inne funkcje z samsunga działają oczywiście tylko na romach opartych o stocka, bo tam są sterowniki. Działa wszystko, czasem zdarzają się wyjątki lub błędy przy instalacji ale to zależy już od danego "wybrednego" modelu. Trzeba pamięć, że to nadal beta w rozwoju.

Jak chcesz mieć wszystko w 100 % działające to najlepiej coś oparte o stocku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi