Skocz do zawartości
dar3k

Oblokowywanie stuknięciem w ekran

Rekomendowane odpowiedzi

pbog1

Nie mam z3c :) dopiero zastanawiam się nad zmianą tylko dołączyłem do tematu bo mnie zaciekawil :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rrico

Dzięki za informację, szkoda bo opcja wydaje się fajna bo te odblokowywanie przez stuknięcie trochę lipa bo czasem w kieszeni lub przypadkowo przy wkładaniu do kieszeni się ekran zapala i odblokowuje..

Nie wiem jak tu, ale w LG nie ma możliwości odblokowania telefonu podwójnym stuknieciem w kieszeni. Blokada jest zintegrowana z czujnikiem zbliżeniowym. Edytowane przez Rrico

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dar3k

W Sony można właśnie testowałem i po przysłonięciu czujnika podwójne kliknięcie wybudza telefon tak samo jak guzik zasilania. Czyli minus dla sony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

No niestety, ktoś nie pomyślał i zasłonięty czujnik zbliżeniowy np w kieszeni nie ma wpływu czy telefon nie odblokuje czy nie. Sam miałem problem że telefon mi się odblokowywał w kieszeni i z tego powodu musiałem zrezygnować z tej funkcji. ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Jak dla mnie to stety- gdyby czujnik zbliżeniowy miał cały czas pracować w trybie czuwania to wtedy byście płakali że bateria krótko trzyma- coś za coś

Sony postawiło na żywotność baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andy503

Właśnie nie koniecznie. Ja używam opcji czujnika zbliżeniowego z gravitybox i nie zaobserwowałem, żeby bateria gdzieś uciekała. Ogólnie wybudzenie podwójnym kliknięciem to ciekawa opcja tylko zaś brakuje mi zablokowania przez tą samą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Zainstaluj sobie np NEXT Launcher 3D i w nim masz opcje wygaszanie podwojnym tapnieciem. W duecie z systemowym wybudzaniem bardzo jajnie to dziala. Klikasz wybudzony po odblokowaniu klikasz wygaszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andy503

średnio widzi mi się zmiana launchera. Nova jakoś mi odpowiada. Szkoda, że nie ma tego na ekranie blokady jeszcze np. przez Xposed. Chyba, że o czymś nie wiem.

Udało mi się da nova launcher, zablokować podwójnym dotknięciem. Gesty -> akcje gravitybox -> uśpij :)

Edytowane przez andy503

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Właśnie nie koniecznie. Ja używam opcji czujnika zbliżeniowego z gravitybox i nie zaobserwowałem, żeby bateria gdzieś uciekała. Ogólnie wybudzenie podwójnym kliknięciem to ciekawa opcja tylko zaś brakuje mi zablokowania przez tą samą opcję.

I masz potwierdzenie że z cały czas pracującym czujnikiem na zablokowanym tel bateria trzyma identycznie? Co do uciekania to i mi nigdzie ona nie ucieka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andy503

Oj tam szczegóły. Tak serio to nie zauważyłem jakieś drastycznej zmiany w długości trzymania baterii. Na moje oko to plus, minus tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi