Skocz do zawartości
alien97

Usunięty sklep play i uslugi google play.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jeśli wybrałem zły dział proszę o przeniesienie.Podczas wywalania zbędnych aplikacji usunąłem sklep play i jego uslugi.Problem w tym że gdy pobrałem to od nowa sklep play działa dwie sekundy po czym pisze że aplikacja sklep play została zatrzymana.Szukałem na forum sposobu na przywrócenie lecz na marne.Przywrócenie ustawień fabrycznych nie przywróciło tych dwóch aplikacji.

Mój telefon to Samsung Galaxy Ace 3.Pobrałem gappsy lecz nie mam możliwości ich instalacji.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :).

[Dodano: 21 kwiecień 2015 - 21:37]

Chłopacy pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy zadziała, ale spróbowac możesz. tak czy siak będzie cie czekała instalacja całego softu. ściągnij sobie twrp recovery i wgraj odinem do telefonu, masz w dziale romy i modyfikacje wszystko i poradniki. potem ściągasz te gappsy

https://goo.im/gapps/gapps-jb-20130812-signed.zip/
    , zrzucasz na karte sd i instalujesz je z poziomu recovery. jak nie wyjdzie to instalujesz soft na nowo, jak nie sprobujesz to też. wiec yolo, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam karty pamieci i roota bez tego da rade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zrzuc sobie zipa do pamięci wewnetrznej, nie potrzeba roota do twrp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak zainstalować z pamięci wewnętrznej te gapsy?Nie ławiej będzie wgrać soft?Jak tak to jaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy czy wolisz mieć zrobione bez stawiania na nowo systemu, czy chcesz mieć pliki zachowane i aplikacje. Zrzucasz na karte pamięci, w TWRP wybierasz Install, skoro nie masz karty SD to będziesz miał tylko jedną pamięć, wybierasz gappsy w archiwum .zip, nie mogą być rozpakowane i przesuwasz suwak na dole. Jak sie skończy wracasz do menu głównego TWRP i reboot. A jak chcesz cały soft postawić to zasysasz z sammobile.com najnowszy soft do s7275r dla Polski, niebrandowany, rozpakowujesz archiwum i instalujesz tak jak twrp. Stawianie systemu na nowo wiąże sie z utratą wszystkich danych, bo po nstalacji trzeba wykonać wipe ze standardowego recovery wbudowanego przez samsunga.

Edytowane przez gruby907

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra wgrywam od nowa jak coś będe pisał.

Mam problem ponieważ tam jest tylko s7270 a ja mam s7275R ale androit taki sam(4.2.2) Nie będzie problemu?

Edytowane przez alien97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wczoraj właśnie znalazłem ale zapomniałem o tym napisać sory.Teraz rozkmina jak to zainstalić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podłączasz telefon w trybie download, odpalasz odin, w ap wrzucasz soft i klikasz start jak będzie program gotowy. jak już będzie sie telefon restartował to wciskasz vol+ home i power, robisz wipe data i reboot. koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi