Skocz do zawartości
K9G

Nexus 6 - bateria, dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

@@gruber wynik 6,5 sot z około 13 h czuwania jest zadowalający? Chciałbym taki wynik osiągać dzień w dzień, ale lte ciągnie więcej prądu niż wifi, dziś spędziłem sporo czasu przy wifi i stąd aż tak dobry wynik :) Bez tego koło 5h sot kręcę spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądanie internetu lub filmiki na YT mało ciągną baterię,gry mocno.5h sot to nie problem,bez problemu ogarniam taki wynik jak mi młody się do fona nie dobierze,ostatnio oglądałem Pitbula na YT a to było że dwie godziny i bateria bardzo wolno schodziła.

Wysłane z Nexusa 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@Lukasz01230 ja nie o tym chyba pisalem "wynik 6,5 sot z około 13 h czuwania jest zadowalający?" tylko pytalem  co napisal "Lawstorant" -" Bez zegarka norma to około 4,5 ogdziny, z zegarkiem 3,5.". Chodzi mi o to bez jakiego zegarka?? Mozesz mnie oswiecic?

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@gruber tak, mówiłeś nawet, że "nęcąca" jest różnica 3,5h a 4,5h, więc przeskok do 6,5h powinien nie dawać spać w tym wypadku:P

PS. Tak, oświecę, chodziło o smartwatch. Jak używasz inteligentnego zegarka, to bluetooth cały czas w tle działa i przesyła dane, by móc być aktualnym, to mimo wszystko zabierze jedną godzinkę współpracy na ładowaniu

Edytowane przez Lukasz01230
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@Lukasz01230 teraz dla mnie jasne. Nie ogladam filmow na telefonie , zegarki mam nazwę je - "zwykle". Nigdy bym sie nie domyslił, ze to chodzi o smartwatch. Wiadomo mi, ze podlaczenie czegokolwiek do tela przez bluetooth zżera baterię.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    padbaq

Witam. Panowie czy jest możliwość aby wyłączyć szybkie ładowanie przez oryginalny zestaw do ładowania dla nexus 6? Jest możliwość aby system Android na nexus 6 nie aktualizował się? Można to wyłączyć?

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie ładowanie to kwestia sprzętowa. Aktualizacje możesz wyłączyć usuwając odpowiedni plik apk z partycji systemowej za niego odpowiedzialny albo zamrażając go (wymagany dostęp do roota).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

@@padbaq

ustawienia/aplikacje/usługi google - wyłącz powiadomienia. Od teraz nie będziesz miał info na belce, że jest aktualizacja systemu a sama się też nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    padbaq

Ok. Czyli realnie nie mogę wyłączyć szybkiego ładowania i koszystac z ładowarki Motoroli?

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie.

Wysłane z s7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi