Skocz do zawartości
78yanke

Kurz pod obudowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis chcialem zrobic zdjecie przy pomocy TF101 i z zalem stwierdzilem iz pomimo dobrego spasowania obudowy na obiektywie widze drobiny kurzu. Nie znalazlem instrukcji demontazu obudowy wiec transformerek leci do serwisu.

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam maluuutka drobinke pod szyba. Nie wiem jak tam weszla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nje

A ja dziś swojego kupiłem i z tego co widzę to w północno-wschodniej części ekranu mam czarny bad pixel, chyba, że to drobinka kurzu xO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

W moim transformerze pojawił się pyłek pod szkłem po kilku dniach użytkowania. :facepalm1:

Jest to wada fabryczna. Najprawdopodobniej pyłki od samego początku są już w środu ale często ich nie widać bo np. są w rogu lub coś w tym stylu. Jak się używa transformera to wiadomo że się go przekręca itd. Wtdy te pyłki mogą się poruszyć i przemieścić w widoczne miejsce. Na forum USA też wiele osób miało tą przypadłość. Pozostaje tylko wysłać transformera do serwisu.

Ja tak zorbiłem. Niestety czekałem aż 3 tygodnie na naprawę.

Niestety ale to jest żenada. Żeby taka firma jak Asus pozwoliła sobie na takie wtopy... :facepalm1:

PS - gdybym wcześniej wiedział o tym nie wiem czy bym się zdecydował na Asusa. Ale teraz już nie żałuje. Muszę tylko upolować stację dokującą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to do d... jak sie pojawi wiecej tomoze wysle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nje

No tak to jest całkiem możliwe. Jeśli są problemy z ekranem (niedoklejony do obudowy=krwawiący ekran) to może właśnie podczas sklejania dostaje się tam pyłek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic z waszych problemów u mnie nie wystepuje. Tablet mam od czerwca i żdne pyłki nigdzie sie nie dostają. Kupiłem z bestbuy USA a dock z UK ebay. Nie wiem mo,ze to wada danej serii?

Ja bym oddał do serwisu i tyle..nie ma co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie,

ja tez namierzylem sporo kurzu pod szkielkiem aparatu ale co najgorsze troche rowniez w roku wystwietlacza, TF mam od 3 mcy, powiedzcie pls jak sie sprawuje w tej kwestii serwis asusa? czyszcza i robia to porzadnie? ile trwa calosc z transportem? troche mnie wkurza ze sprzet za ok 2000 jest tandetnie zakurzony...

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pyłek opadł po woli z góry na dół i już go prawie nie widać ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MarbiR

Ja już przy pierwszym uruchomieniu tabletu zobaczyłem jakąś kropke na jasnym tle. Na początku myślałem że to bad pixel, ale wydaje się być troche nad samym wyświetlaczem, dodam że się nie przemieszcza i nie ma na ekranie innych defektów. Myślicie że to też pyłek? Jeśli tak to czy na gwarancji to wyczyszczą? W instrukcji napisali że co do bad pixeli musi ich odpowiednia ilość żeby gwarancja to uwzględniła (czyli typowe dla wszystkich podobnych ekranów). No i jeszcze kwestia czy jeśli to rozkręcą w serwisie to jeszcze nie pogorszą sprawy, czyszczac jeden pyłek a zostawiając 5 innych :) Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi