Skocz do zawartości
Predator89

Czas połączenia SW2 z telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy u Was SW2 za każdym razem natychmiast łączy się z telefonem? Chodzi mi o sytuację, w której odejdzie się od telefonu na większą odległość niż zasięg bluetooth, lub znajduje się w miejscu bez zasięgu, a po powrocie SW2 ponowne połączenie zajmuje np. 10 min. Oczywiście nie zawsze, ale zdarza mu się. Mowa tutaj o połączeniu z Note 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakub0

Często po jakimś czasie mi się łączy ponownie. Czasem chwyta natychmiast, czasem po 30 min. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest to standard w tych smartwatch'ach?

Jak jest w innych? Są takie, które nie mają z tym żadnego problemu i łączą się natychmiast?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie połączenie następuje dosłownie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rygiel

U mnie również jest do od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem - szczególnie jest on widoczny jak wyłączę bluetooth'a (w telefonie) na noc. Rano zegarek nie chce się połączyć. Musze w opcjach zegarka wyłączyć i włączyć ponownie bluetooth'a (w telefonie BT załącza się automatycznie). 

Trochę to irytuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakub0

U mnie wystarczy podświetlić zegarek i natychmiast sobie przypomina o połączeniu się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, u mnie też to pomaga (chyba, że zegarek nie jest sparowany całą noc - wtedy tylko BT on/off w opcjach SW2). Uważam, że nie powinno tak być. 

Mój poprzedni smartwatch nawiązywał połączenie od razu po włączeniu bluetooth'a w telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi