Skocz do zawartości
DeadAngel43

STOCK Flyme OS 4.2.8.2 (stable) 28.04.15

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś kto ma tę wersję Flyme zainstalować TitaniumBackup i sprawdzić czy otrzymuje dostęp do roota ? Bo u mnie nie chce to zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Ja otrzymuje fostep do roota.Ale titanium nie instalowałem. To jest oficjalna wersja systemu, a roota uzyskuje sie jednym kliknieciem, w ustawieniach konta flyme. Kurcze znowu godzina sie zatrzymuje czasem na widgecie. Na 4.2.2I tego nie bylo:/ Lokalizacja niue dziala, budzik nie dziala. Kiepska ta niby stabilna wersja...

Edytowane przez svzuka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

A jak aktualizowałeś? Czyściłeś dane użytkownika przy instalacji nowego systemu?

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja otrzymuje fostep do roota.Ale titanium nie instalowałem. To jest oficjalna wersja systemu, a roota uzyskuje sie jednym kliknieciem, w ustawieniach konta flyme. Kurcze znowu godzina sie zatrzymuje czasem na widgecie. Na 4.2.2I tego nie bylo:/ Lokalizacja niue dziala, budzik nie dziala. Kiepska ta niby stabilna wersja...

Nie obraź się, ale weź może zmień telefon albo daj go do serwisu. Mi na tej wersji wszystko działa :-) łącznie z budzikiem i lokalizacją.

Wysłane z mojego MEIZU MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Pewnie, Format karty sd i wyczyscilem dane uzytkownika. No nic wracam do 4.2.2I, a i wszystkie uprawnienia nadane, w power saving tez..Kiepska ta aktualizacja. Na testowej wersji bylo to samo...Jak dla mnie ta wersja jest stabilna z nazwy tylko. A szkoda.Spróbuje jeszcze raz zainstalować.A co ma telefon do tego jak na innej starszej stabilnej wersji wszystko działa?Wiec wina lezy raczej po stronie softu...to chyba oczywiste.

Edytowane przez svzuka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale też dziwi mnie że u innych jest ok a u innych nie.

Wysłane z mojego MEIZU MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Instaluje jeszcze raz. Budzik sie wlaczał ale bez dzwieku...juz tak miałem na testowych wersjach.Zobaczymy teraz jak bedzie.

EDIT, na czystym systemie budzik działa. Wpadłem na pomysł ze być moze to motywy mieszały...

Edytowane przez svzuka
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na tej wersji wszystko chodzi super. Też miałem ten problem z budzikiem, ale po usunięciu lub zamrożeniu aplikacji Pogoda.

Rozwiązania są dwa, albo zostawić aplikację Pogoda lub co ja za zastosowałem, wyciągnąłem aplikację AlarmClock.apk z wersji systemu 4.2.2.2I i zamieniłem z obecną (trzeba pamiętać o ustawieniach Permissions)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co to sa ustawienia premissions ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majac os 4,0,4,2I nie moge wgrac tego OS nowego..dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi