Skocz do zawartości
piotr187

Największe wady Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

daszek
    telefon nosze zawsze w spodniach a tam zauważyłem po starych telefonach, że zbierał im się kurz i to sporo. co doprowadzało mnie do szewskiej pasji..

No cóż, sensation to bryka z najwyższej półki. A takie bryki nie trzyma się w spodniach luzem, tylko w garażu, tj. stosownym pokrowcu/etui. :)

Każdy telefon, który ma jakiekolwiek otwory, będzie w nie łapał kurz i prochy.

No chyba, że tych otworów nie ma.

Rozważanie czy łapie kurz, czy nie łapie są bez sensu. Telefon tej klasy nie jest bublem, któremu kurz wchodzi po szybę aparatu. W inne miejsca może, bo jak wspomniałem otwory różne ma.

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

was grzeje? Gdzie ten tel ma szybę aparatu?:) Obudowa posiada gabkę a aparat nie ma żadnej osłony haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Obudowa posiada gabkę

Gdzie?

I stale mowicie o aparacie a ja pisze o front face kamerce z przodu ;) To tam jest "owy" kurz a nie koło głównego aparatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    was grzeje? Gdzie ten tel ma szybę aparatu?

:facepalm1:Kilka postów wyżej zamieściłem zdjęcie.

Obudowa posiada gabkę a aparat nie ma żadnej osłony haha

Nie wiem z czego się śmiejesz. Nikt nie twierdził, że w "pleckach" jest osłona/szyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu

No i właśnie jak na budowę to Defi a w domu Sensation. Jak komuś muli Sense to Nexus a dlaczego wszyscy ściągają Fency albo Beutiful Widget bo chcą mieć kawałek HTC. A kurzy się każdy telefon chyba że Nie używany.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj udalem sie do sieci sklepow komputronik i oddalem telefon... podpisalem wniosek niezgodnosci towaru z umowa, zostawielm im telefon i czekam 2 tygodnie bez... Sprawa byla na tyle powazna ze telefon tracil nawet zasieg nie mowiac o WiFi... A dodatkowo ekran dotykowy byl tak jakby niesczelny, ruszal sie.. - jest szansa wymiany na nowy? zaznaczylem ze chce nowy model, nie naprawy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu

Dobra to kurzu już sie nie czepiajmy bo teraz zagladalem do DHD i iPhone i też w każdych szczelinach jest masa kurzu.Poprostu Sensation ma zdejmowaną całą osłonę i bardziej to widać niż w innych tel, w których ten brud jest ukryty.

Wysłano z Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj udalem sie do sieci sklepow komputronik i oddalem telefon... podpisalem wniosek niezgodnosci towaru z umowa, zostawielm im telefon i czekam 2 tygodnie bez... Sprawa byla na tyle powazna ze telefon tracil nawet zasieg nie mowiac o WiFi... A dodatkowo ekran dotykowy byl tak jakby niesczelny, ruszal sie.. - jest szansa wymiany na nowy? zaznaczylem ze chce nowy model, nie naprawy..

Ciekawe jak potraktuje Cię komputronik. Wiem z doświadczenia że traktują ludzi z buta. Napisz bo jestem ciekawy co robi konkurencja :)

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy czy komputronik udziela gwarancji czy HTC ... poza tym to oni muszą się dostosować do żądań właściciela a nie właściciel do ich widzi mi się. Miałem podobną sytuację w erze ... Samsung D900 ciągle się psuł ... za każdym razem to samo taśma LCD ... na jakieś 2 miesiące przed końcem gwarancji zepsuł się po raz kolejny ... wg. zapisu z karty gwarancyjnej przysługiwała nam wymiana tel. na nowy co era uwzględniła. Jednak samsung nie ustosunkował się do moich żądań i bezprawnie naprawił telefon bez mojej wiedzy i zgody ... nawet ery nie poinformował ...

A więc zrobiłem jak radził pan w erze i zgłosiłem sprawę do rzecznika ... sprawa skończyła się tak, że mimo, że skończyła się umowa w erze i przeszedłem do Playa dostałem nowy tel. lepszy od tamtego ... nie pamiętam modelu bo odrazu został sprzedany ale bodajże był to Samsung Monte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klient pocztowy sense "trzyma" tylko 2-4 wiadomości ze skrzynki. Nie wiem jak to odświeżyć. Może da się jakoś zmienić ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi