Skocz do zawartości
piotr187

Największe wady Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Można nawet za 1600 znaleźć - z Vodafone, a w sierpniu wgrać sobie ROM niebrandowany albo customa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolał bym z polskiej dystrybucji, albo z sieci Play. Z tego co wiem, to wtedy jest najmniej problemów.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq

Czytałem wiele opinii o bardzo słabym zasięgu i przymulającym sense.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    bardzo słabym zasięgu

Zasięg jest ok, mam okazję się trochę pobawić nim ostatnio, bo osoba która poprzednio miała Desire HD, kupiła teraz Sensation, z zasięgiem GSM większych problemów nie ma. Szkoda tylko, że telefony z najwyższej półki nie mają takiego zasięgu jak starsze Nokie, typu E51, E52 czy E71/72... Mam Galaxy S2, miałem Galaxy S i Desire HD, do czynienia mam również z Sensation, Nokią N8 i E7 oraz paroma innymi modelami, no i niestety we wszystkich najnowszych modelach zasięg jest słabszy niż w starych, dobrych, Nokiach z Symbianem.

przymulającym sense.

Sense nie jest przymulające, po prostu jest bardzo rozbudowane i przez to trochę wolniejsze, poza tym na najnowszym sofcie jest w miarę płynne, nie ma tego ścinania przy przewijaniu pulpitów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czytałem wiele opinii o bardzo słabym zasięgu i przymulającym sense.

Też sporo czytałem, nie jedno forum, nie jeden test. Chodzi mi o wrażenia użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie wifi czasem wariuje (nie zrywa połączenia ale wskaźnik sygnału spada). Moim zdaniem słabym punktem jest bateria (tylko w którym smartfonie nie jest). Mam uruchomionych sporo aplikacji działających w tle, które synchronizują się dość często i to potrafi zjeść baterię w 8 godzin. Milestone 2 trzymał trochę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po3gan

To ja zawstydze wszystkich, bo kupiłem go za 1550zł na allegro w dodatku z kurierem za free.

Były trzy sztuki i poszły w niecałe 3 godziny ;p (ja okazałem się trzecim kupującym) troche się bałem bo nie było real foto tylko zwykły obrazeczek telefonu ale jak najbardziej wszystko kompletne, faktura, język PL, itd itd.

Dla mnie wadą taką po tandecku są te przyciski podgłaszania i ściszania. Myślę że jak jeszcze z kilkanaście razy wyjmę obudowę to po tych przyciskach nic nie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś problemy z wi-fi przy trzymaniu poziomym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq

Sense nie jest przymulające, po prostu jest bardzo rozbudowane i przez to trochę wolniejsze, poza tym na najnowszym sofcie jest w miarę płynne, nie ma tego ścinania przy przewijaniu pulpitów.

Bzdura,sense zamula i jest to potwierdzone w wielu testach krazacych po sieci (nawet na android.com.pl). Poza tym jak wytlumaczysz to, ze przeportowane sense 3.0 dziala lepiej na np. DHD niz na flagowym dwurdzeniowcu od htc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi