Skocz do zawartości
piotr187

Największe wady Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

daszek
    Bzdura,sense zamula i jest to potwierdzone w wielu testach krazacych po sieci (nawet na android.com.pl). Poza tym jak wytlumaczysz to, ze przeportowane sense 3.0 dziala lepiej na np. DHD niz na flagowym dwurdzeniowcu od htc?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Diodaq, ile ci Samsung zapłacił za pieprzenie takich bzdur?

Może kup sobie sensation, sprawdź, a potem się wypowiadaj, bo jak na razie jedyne co zamula, to forum od takich "mundrych" opinii.

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq

Akurat mialem okazje pobawic sie sensation troche dluzej bo sam przymierzalem sie do jego kupna,wiec wiem co pisze.

Autor tematu pyta o wady,wiec je wymienilem...i sa one powszechnie znane. Nie zmienia to faktu,ze jest to w dalszym ciagu fajny telefon,mimo ze sie na niego jednak nie zdecydowalem. I zeby uprzedzic kolejne posty...nie naklaniam autora do zakupu sgs II, bo rowniez nie jest to tel bez wad i nie jest to temat do tej dyskusji.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierając telefon i mając do wyboru Sense 3.0 które czasami potrafi ociupinke bardziej haczyc niz Touch Wiz 4.0 w samsungu nawet się nie zastanawiałem i wybrałem Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro mjuskowiak ma za 1699

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Akurat mialem okazje pobawic sie sensation troche dluzej bo sam przymierzalem sie do jego kupna,wiec wiem co pisze.

Autor tematu pyta o wady,wiec je wymienilem...i sa one powszechnie znane.

Autor tematu zwraca się użytkowników, a nie do znawców ze słyszenia.

Wypowiadasz się o wadach, których nie ma.

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu

Miałem kiedyś sgs wymieniłem na dhd w którym mam sense 3 i mam sensation i nie widzę jakiś zamulen tej nakładki dla mnie sense jest najlepsze. I do tego wszystkiego dodam że sensation leży najlepiej w łapach z tych wszystkich nowych smartfonow.

Wysłano z Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Daszek

Dzięki za info. Tak, szukam opinii jedynie UŻYTKOWNIKÓW, a nie znawców którzy wszystko wiedzą o Sensation, a nigdy go nie mieli w łapach. Jak już wspominałem wcześniej, długie dni spędziłem na poszukiwaniu testów (nie tylko na polskich stronach) i sporo forum przeczytałem.

@grzegorz35

Właśnie u niego zakupiłem, były 4 sztuki, nagle została 1 więc zaryzykowałem i kupione.

Ogólnie telefon chciałem kupić wcześniej, bo że tak powiem 'urzekł mnie' wyglądem i ergonomią. Już go sobie odpuściłem ze względu na wi-fi i wolnego Sensa, ale teraz tak patrząc na opinie, doszedłem do wniosku że recenzenci przesadzili trochę, a i nowa aktualizacja poprawiła stabilność. Teraz wiadomość że w sierpniu go odblokują... myślę że się nie zawiodę, bo nie chcę go zmienić za 2 lata...

@Samsung....

To dziwne plastikowe 'coś' mnie kompletnie nie interesuje. Może i ekran jest dosyć dobry (a w zasadzie to technologia), ale nie jest to wyznacznik do kupienia SGS II.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje spostrzeżenia odnośnie wad Sensation:

1. Znane już problemy z płynnością (zwłaszcza Sense) - oczywiście nie ma tragedii, ale nie jest to takie jak oczekiwałem - chociaż aktualizacja 1.35 znacznie zmniejszyła skalę problemu. Ogólnie jak dla mnie Sensation jest mniej płynny niż SGS 2.

2. Może to tylko mój egzemplarz, ale mam problemy z przegrzewaniem (?) się - według widżetu z informacjami temperatura czasem przekracza 45 stopni - telefon zaczyna parzyć, a ostatecznie zacina się i gaśnie. Dopiero wyjęcie baterii pozwala go ponownie uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    @Daszek

Dzięki za info. [..]

Zawsze do usług :)

[..] doszedłem do wniosku że recenzenci przesadzili trochę, a i nowa aktualizacja poprawiła stabilność. Teraz wiadomość że w sierpniu go odblokują... myślę że się nie zawiodę, bo nie chcę go zmienić za 2 lata...

[..]

Dokładnie. Aktualizacja poprawiła kilka widocznych błędów min. te niby mulenie (opisane w teście na str. gł.), choć ja bym tego w żadnym razie muleniem nie nazwał. Nie występują też opisywane paski. Bateria w porównaniu do htc desira trzyma mi jakieś 30% dłużej. Poprawka poprawiła wydajność wifi (po zakryciu dłonią). Po odblokowaniu będziesz mógł wgrać custom roma, kto wie może będzie jeszcze szybszy... choć ja nie wiem po co... No chyba, żeby windosowego Worda uruchomić :)

Jak dojdzie opisz swoje wrażenia.

@ Pawbrotm: Grzanie baterii jest przy intensywnym użytkowaniu (lub ładowaniu) występuje w każdym modelu, w sensation też, ale przyznam, że nigdy mi się nie wyłączył, nawet wtedy, gdy służył jako nawigacja na podszybiu, przy niemalże 30 stopniowym słoneczku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wybierając telefon i mając do wyboru Sense 3.0 które czasami potrafi ociupinke bardziej haczyc niz Touch Wiz 4.0 w samsungu nawet się nie zastanawiałem i wybrałem Sensation.

nic dodać, nić ująć - mam tel. tydzień i jak to na początku ładuje mu mnóstwo bzdur i bawię się, i ani razu nie zauważyłem jakiegoś spowolnienia, poza chwilowym zawisem całego systemu.

A co do samsunga - cokolwiek by nie zrobił to mają tel z TW mógłbym mieć równie dobrze samsunga z i9100 jak i avile - dla mnie to oprogramowanie zatrzymało się kilka lat temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi