Skocz do zawartości
piotr187

Największe wady Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

czyli sumując wady i zalety to i tak się opłaca brać ten telefonik ?

mam takie pytanko jak sprawdzić czy telefonik jest z tej "nowszej dostawy" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli przykryjesz go tak, żebyś widział tylko zasięg - i będziesz go mieć normalny a nie niski lub brak zasięgu tzn że z nowej ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reasumując:

Mogę w dniu jutrzejszym udać się do sklepu gdzie zakupiłem telefon, zarządać wymiany sprzętu na nowy z tytułu niezgofności towaru z umową?

Wymianie podlegają te pierwsze partje HTC? mające problem z zasięgiem i WiFi?

Sklep od ręki mi to wymieni? nawet jesli uzytkowalem telefon przez 1.5mc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinien. Będą wciskać kit o gwarancjach, producencie, wysyłcie itd. Jeśli bardzo mnie wkurzają to strasze UOKIK-iem i US, wtedy pobłażliwi są jak nigdy.

Chciałbym się dowiedzieć, czy to w każdym Sensation zbiera się sporo kurzu u góry, aż tyle, że zakrywa front face kamere? I czy to przeszkadza bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    isacus
    Dziwne ja kupowałem swojego też tydzień temu i nie mam problemów, instalowałeś aktualizacje poprawiającą szybkość itp ?

Jeśli robiłeś i nadal tak jest oddaj go z tytułu niezgodności towaru z umową i żądaj nowego.

Nie wiem czy chce mi Sie bawić w to, telefon mam z przedłużenia umowy przez tele sprzedaż więc musiał bym wysyłać do nich (w salonie tego nie załatwie) , aktualizację zrobiłem. Pozatym sygnał mi zanika w momencie jeżeli zakryje cały tył a w moim normalnym uzytkowaniu nie trzymam w ten sposób telefonu więc dla mnie nie ma problemu i chyba oleje sprawę. Może następne aktualizację coś jeszcze poprawia tylko to już jest chyba usterka sprzetowa a nie software.

Trzymając Sie tematu dla mnie jedną z większych wad jest czasami zamulanie. Raz jak klikne i praktycznie nie oderwe palca i już mam wynik, a czasami klikne w ta sama aplikacje i muszę chwilę czekać. Ale myślę że to z biegiem czasu poprawią

Tak to jestem super zadowolony i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten telefon , ludzie często mają zbyt wygórowane oczekiwania i potem są kłopoty i jęk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu
    Powinien. Będą wciskać kit o gwarancjach, producencie, wysyłcie itd. Jeśli bardzo mnie wkurzają to strasze UOKIK-iem i US, wtedy pobłażliwi są jak nigdy.

Chciałbym się dowiedzieć, czy to w każdym Sensation zbiera się sporo kurzu u góry, aż tyle, że zakrywa front face kamere? I czy to przeszkadza bardzo?

Tak z tym kurzem jest problem bo pod siatka głośnika nie ma zadnego zabezpieczenia

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCFan

No nie!

Pytałem o tę kamerę i kurz w innym wątku, ale wytłumaczcie mi proszę, czy ten kurz zbiera się POD SZYBKĄ kamery???

Bo że NA SZYBCE, to normalne, skoro projektant sobie wymyślił obiektyw w takim zagłębieniu...

Jeżeli pod szybką, to ja raczej poczekam na następny model tego producenta :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 edycje maja wade tylnej klapki, jak zaslonisz brak zasiegu, po drugie bt sluchawki tylko stereo tna dzwiek. Mi w nowej parti po 14 dniach smazy sie mam w kartonie rev b.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 edycje maja wade tylnej klapki, jak zaslonisz brak zasiegu, po drugie bt sluchawki tylko stereo tna dzwiek. Mi w nowej parti po 14 dniach smazy sie mam w kartonie rev b.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Jezus Maria piszesz a polsku a Cie w ogóle nie rozumiem lol .. To możesz jakoś bardziej po polsku to napisać? :D

---------- Post dołączono o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Tak z tym kurzem jest problem bo pod siatka głośnika nie ma zadnego zabezpieczenia

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

A czy manualnie można coś dokupić = dokleić gąbke czy coś, żeby było po sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu

Coś tam napewno można podkleić np.jakaś taśmę piankową.

Wysłano z Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi