Skocz do zawartości
Miły

tutorial Sposób na Xposed na Z3 - aktualizacja...

Rekomendowane odpowiedzi

Miły

Wgralem ta metoda 2 tyg temu xposed, codziennie przynajmniej jeden restart tel jest i ani razu bootloopa nie zlapalem...

Wytapane z Sony Xperia Z3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Jak napisał autor fixa to nie likwiduje w 100% bootloopa tylko powoduje ze rzadziej się zdarza a jak dla mnie to i tak eliminuje na razie Xposed.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Z3Compact i zrobiłem wgranie Xposed pod ta metodę stosując sie do wskazań z odnośnika do XDA. No i poracha po wgraniu moda i restarcie telefon dostaje bootlopa :-( . Musze jednak czekać na 100% naprawiona opcje modowania poprzez mody Xposed. Autor watku z XDA ostrzega ze to nie naprawia w 100% tylko redukuje ilość i częstotliwość bootloopów . Mi sie przytrafił zaraz po wgraniu pierwszego moda wiec sobie odpuszczam bo mam wgrane duuuuzo apek a robienie wippe co restart czy nawet któryś tam mnie nie bawi.

Ja co dziennie też resetuje po kilka razy bo testuje różne apki i ani razu nie złapałem bootloopa. Wgrałem czysty softy i xposta tą metodą, jeśli używałeś wcześniej innej metody to na forum xda jest instrukcja jak ją usunąć, bo bez wyczyszczenia mogą się takie błędy pojawiać.

Edytowane przez pietras9891

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

No własnie wcześniej nie instalowałem bo wszyscy głosili ze sa problemy ale jak znalazłem u was ten watek i poczytałem sobie opis autora fixa postanowiłem spróbować zainstalować. To była czysta pierwsza instalacja zgodnie z zaleceniami autora fixa ale widac cos mam juz zainstalowanego w romie co sprawia ze u mnie ten fix marnie dziala. przywróciłem kopie romu i czekam na rozwiązanie problemow Xposed v. Sony bo nie tylko ja mam dalej problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na z3dual ktoś próbował tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prz3m4s

Zainstalowałem ten nowy co podał iMoCks i jak na razie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ABU44

Własnie. Może by ktoś miły opisał sprawe w ludzkim języku czyli  po polsku z podaniem linków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to pierwszy post tematu jest napisany niezrozumiale i w jakimś obcym języku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ABU44
    Napisano (edytowane)

Jest napisany po polsku ale odnosi się do innego sposobu. A tu w poście nr 16 jest o innym, nowym sposobie. Nieprawdaż?

Edytowane przez iMoCks
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi