Skocz do zawartości
k0su

Wyświetlacz GT540, jaki kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

k0su

Witam, ile powinien kosztować oryginalny wyświetlacz bo na allegro jest pełno wyświetlaczy nawet za 50zł, czy używał ktoś takiego taniego wyświetlacza? i o co pytać sprzedających bo na każdej aukcji pisze ORYGINALNy :] tylko na niektórych pisze HQ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 5 dych może być oryginalne, przecież to zwykły oporowy ;)

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rewolt

Nie no - 2 sprawy.

Jest wyświetlacz i jest digitizer.

Wyświetlacz to element dający obraz i jest pod digitizerem. A sam digitizer to właśnie ta przezroczysta płytka z naciągniętą folią, odpowiadająca za dotyk.

Teraz tylko co chcesz kupić? :)

Wyświetlacze są na allegro. Sam z ciekawości zerknąłem i są jakieś tam akucje za 47,99.[/url] Ładnie się wypromowali na stronie (że niby importerzy) i ale najważniejsze, że sprzedający prawie wcale nie mają negatywnych opinii. Myślę, że produkt dobry i pewny...

A tak właściwie to czemu wymieniasz? Ja w swoim zauważyłem jakiś martwy subpiksel ale darowałem to sobie. W zasadzie nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o części, to zależnie od tego co chcesz kupić:

Wyświetlacz - 50 zł (rozlał mi się, byłem zmuszony kupić - działa jak oryginalny, bo i może taki jest)

Digitizer - ok. 25zł (przestawał działać, aż... przestał całkiem :) kupiłem za 25zł, choć były też za 30/40/50zł i przyznam, że działa nawet lepiej niż oryginalny)

Tak więc jeśli chodzi o takie ceny, to śmiało kupuj. Uprzednio tylko przejrzyj najlepiej aukcję, sprawdź, czy to oryginalny i czy sprzedający nie ma negatywów. Jeśli wszystko ok, to nie powinno być problemów z działaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak mam taki problem, że jak dotykam w lewą część ekranu to łapie mi po prawej. to będzie digitizer??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi