Skocz do zawartości
bartekReaper

[Lolipop] Xposed- instalacja oraz dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa działało mi Gravitybox 5.1.4 przez parę tygodni a teraz jest komunikat "Gravitybox framework nie odpowiada.Konczenie" Reinstalacja nic nie daje. W Xposed mam szare opcje, nie aktywne opcje reinstalacji Framework. Innych modów nie uzywam-ma ktoś jakiś pomysł?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Problem rozwiązany Wyczyscilem drastycznie telefon za pomocą aplikacji SDmaid i działa. Może komuś się przyda.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może ktoś opisać jak zainstalować xposed  na 5.1.1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Pobierasz stąd http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811 i instalujesz to xposed-v80-sdk22-arm.zip przez recovery, a potem to XposedInstaller_3.0_alpha4.apk jak normalną apkę z poziomu telefonu 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem xposed na z1c (cm 12.1), po flashu zipa przez twrp, i wystartowaniu systemu, cpu nie schodził ze 100% na wszystkich rdzeniach...powinienem jakiś wipe czegoś zrobić czy coś? Dobrze że backup zrobiłem przed...

Słajpnięte z z1c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Nie trzeba robić wipe przy instalacji xposed. Daj mu chwilę na ustabilizowanie się, mogło to być chwilowe, bo system musiał załadować więcej modułów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po instalacji mielil "aktualizacje aplikacje (141) i to troche trwalo - to rozumiem ze w tym momecie mogl mieic, ale jak to skonczyl, system dalej dizalal, i nadal bylo 100% czekalem tak z 5 min (balem sie zeby sie nei spalil :P)i zrobilem retart - po retarcei to samo, nadal 100% - po 5 minutach zmieklem i odtworzylem backup.... sproboje jeszcze raz dzis...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Ta aktualizacja aplikacji na starcie to standard. Nie martw się, proc się nie spali :)  czasem warto poczekać nawet do pół godziny (z dostępem do neta) by wszystko się unormowało. Jeśli po takim czasie nic się nie zmieni, to wtedy można zacząć się martwić :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba za pierwszy razem za bardoz spanikowalem. Teraz dziala wsio dobrze ;) polecam XCallRecordingSetting dla uzytkownikow CM, dziala jak trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Wiesz, że to jest nielegalne u nas jeśli nie poinformujesz rozmówcy, że rozmowę nagrywasz? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi