Skocz do zawartości
wojenka

Błąd w wyświetlaniu zawartości pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję Pomocy:

Zainstalowałem Android Revolution HD 91.1 na zrootowanym telefonie.Wszystko działało pięknie, doinstalowałem Sense 6 Toolbox również nie było problemów.
    Aż mnie podkusiło do zainstalowania w trybie recovery Elemental 14.7+. W tym momencie telefon włączał mi się tylko w trybie recovery. Nie miałem backupu w telefonie oraz ROM`u. do instalacji. Na szczęscię w TWRP jest opcja OTG USB i wgrałem system za pomocą USB. System się zainstalował. Ale nie wszystko działa jak należy mianowicie aplikacje z Google Play instalują się w Pamięci telefonu bezproblemowo, gorzej gdy chcę zrobić zdjęcie wówczas pojawia się komunikat "Nie można zapisać pliku na Karcie SD z powodu niedostatecznych uprawnień do pliku" Również kiedy podłączam telefon do komputera przez USB w trybie debugowania. Komputer nie widzi zawartości pamięci wewnętrznej.Kiedy chcę zmienić motyw mam informację Brak wystarczającej ilości miejsca .Usuń część zawartości ,aby zwolnić miejsce, problem w tym że mam zajęcie 10GB z 32GB.Również menager plików nie wykrywa plików w Pamięci telefonu. Widać je tylko w Recovery. Czy ma ktoś was pomysł jak się uporać z problemem?

Edytowane przez wojenka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marko22

A skąd Ty wziąłeś tego Elementala? Ja tam nie widzę takiej wersji. Wrzuć system z poziomu recovery na kartę i zainstaluj z full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marko22

Nie miałem nigdy takich problemów. Skopiuj sobie najważniejsze dane z telefonu na komputer i po prostu wyczyść kartę całkowicie z poziomu recovery. Jeszcze raz full wipe i spróbuj innego romu. Może podaruj sobie na razie Lollipopa, a wrzuć Kit Kat.

Edit: Sorry, nie doczytałem, że podłączałeś do kompa. Czasami się tak dzieje, jak w telefonie jest dość dużo plików (zdjęcia, muzyka, itp.) Pomaga restart kompa z podłączonym telefonem, albo odłączenie i ponowne podłączenie kabla (nie zawsze). Czasami trzeba trochę poczekać, bo tryb MTP jest dość powolny i po czasie dane są widoczne w systemie.

Edytowane przez marko22
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi