Skocz do zawartości
MisiekMC

Stockowy budzik nie zawsze działa -ustawienia są dobre

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kilka razy stockowy budzik nie obudził mnie do pracy pomimo,że w ustawieniach wszystko było jak należy. Czy ktoś zauważył coś takiego u siebie. Od razu dodam,że korzystam ze stockowego softa i po aktualizacji do lollipopa zrobiłem hard reset mojej G3-ki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

było już, z tego co pamiętam chodziło o ustawienia w menu "Nie przeskadzać"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem,że masz na myśli,że nie słychać dźwięku gdyż nie opisałem problemu dokładnie. Problem jest taki,że aplikacja się wyłącza i nawet na belce nie ma ikony budzika pomimo,że wieczorem alarm był ustawiany.Wygląda to tak jakby proces się zatrzymał. Kiedy wchodzę w widget alarmu ustawienia są poprawne (symbol zegarka jest podświetlony) i dopiero po wejściu w widget ikona zegara pojawia się z powrotem na belce nawet jak tylko wejdę i wyjdę bez przełączania czegokolwiek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Mi tez to samo sie zrobilo ze mimo wlaczonego budzika nie zadzwonil... Zaspalem raz do pracy. Napisalem do supportu lg i oczywiscie propozycja ustawien "nie przeszkadzac"... Ale mam wylaczone, zresta przez miesiac bylo ok na 20h i nagle w jednym tygodniu problem. Hard reset ustawien nie pomogl.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobnie przez ok 2 tygodnie odkąd mam g3 nic się nie działo, a tu nagle prezent od LG w postaci dnia wolnego od pracy w środku tygodnia:) bo oczywiście zaspałem. Oczywiście z profilu nie przeszkadzać nie korzystam. Ciekawe czy aktualizacja do 5.1 to naprawi i kiedy ona wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

2 raz budzik nie zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Nowlasnie to jest baardzo dziwne ze raz na jakis czas taki kwiatek robi. Ja juz napisalem do supportu lg. Piszcie i Wy, to wtedy jest szansa na naprawe tego w nastepnych romach bo LG musi o tym wiedziec.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi budzik dzwoni ale 20 Minut po czczasie albo pozniej....wgranie innej aplikacji budzika naprawia ten blad czy kazdy budzik tak reaguje sprawdzal ktos???? Jakies rozwiazania???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Nawet suport LG rozklada rece... Wzieli odemnie zgloszenie i cisza... Miale i vrak budziki i budzik po czasie...

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Budzik z HTC One działa prawidłowo - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi