Skocz do zawartości
elliotek

S6 EDGE - tak jak by wyłącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł dziś do mnie s6 EDGE. Piękny. Co z tego skoro co jakiś czas w szczególności po kilku rozmowach telefonicznych ma czarny ekran, nie reaguje na nic. Trzeba go zrestartować po przez przyciśnięcie power+ minus głos. Czasem po jakimś czasie bez rozmowy tez tak się dzieje. Macie jakieś pomysły czy serwis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kozo

Jaki serwis? Chcesz mieć nowy rozbierany telefon? Spakuj go i oddaj. A swoją drogą to nie masz problemów z rysami i klawiszem home? Co to za telefon za ponad 3 koła i co chwilę jakieś niespodzianki. Ja już się odkochałem chyba na amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon z plus GSM, póki co używam z karta tmobile. Podmieniłem kartę nano sim bo mam duplikat i na razie jest ok. Zobaczymy jutro. Jakieś mnie osobiście serwis nie przeraża. Teraz mam czarnego EDGE ale czekam na białego. Innych problemów z s6 nie ma. Rys brak, klawisz Home idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też posiadam SGS6Edge działa pięknie, tylko się nagrzewa, jak zresztą wszystkie "eski"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Macie jakieś pomysły na mój problem? Póki co użytkowanie EDGE jest praktycznie nie możliwe. Wróciłem do ip6.

Edit: wyglada na to ze problem leży w module obsługującym kartę sim. Bo po wyciągnięciu karty telefon chodzi prawidłowo. Wiem ze nie idzie rozmawiać a głownie wtedy występował problem, ale dziś telefon wyłączał się sam co chwile nie zależnie czy się rozmawiało czy nie.

Wyłączał to w sumie złe określenie, bardziej pasujące to nie wyłudzał się po zgaśnięciu wyświetlacza.

Edytowane przez elliotek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koko115

Zrob format/wipe z poziomu recovery, wgraj odinem oprogramowanie (nie nabije Ci się knox) po tej opcji znowu wipe, i zobacz czy pomogło. Jak nie to seriws, lub jak masz możliwość to wymień telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głupie pytanie a działa odin na OSX? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koko115

Ten pod windowsa zapewne nie, a czy jest wersja pod gruszke, - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A odin sam pobiera oprogramowanie androida czy ja je muszę wcześniej pobrać?

OK, już wiem i pobieram oprogramowanie. Pobieram z sieci plus bo z niej jest telefon. A co by było gdybym pobrał np. z t-mobile? Utrata gwarancji?

Edytowane przez elliotek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koko115

Nie. Miałbyś dograne, oraz wstępnie skonfigurowany telefon dla klientów tmobile, tak zwany branding. Jezeli nie lubisz tych aplikacji, dzwiekow uruchamiania, tapet bootujących danej sieci, to wgraj wersję romu xeo dostępną na samsung-updates.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi