Skocz do zawartości
ngcore

[GALAXY TAB 10.1] Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

ngcore

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Samsung Galaxy Tab 10.1, jeżeli macie jakieś pytania odnośnie urządzenia, to postaram się odpowiedzieć lub ewentualnie przeprowadzić jakieś testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    er453r

1. Czy jest to wersja przeznaczona na rynek polski? (Jak tak to pochwal się gdzie kupiłeś :))

2. Czy to wersja o grubości 8,6mm?

3. Czy ma slot na karty microSD? (wiem, że wszędzie piszą, że nie ma - ale na oficjalnej polskiej stronie samsunga piszą, że jest, a ludzie z Samsunga też twierdzili, że będzie taki slot)

4. Czy ma port microUSB, czy tylko ten port Samsungowy? Jak odbywa się ładowanie?

5. Czy posiadasz jakieś przejściówki do portu Samsungowego i testowałeś jak działają (usb, hdmi)?

Jestem strasznie napalony na ten tablet, ale brak usb i hdmi mnie odstrasza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Masz wersję z Touchwiz ? Jaką wersję systemu masz?

Występują jakieś lagi , opóźnienia w uruchamianiu aplikacji ?

Za jakiś tydzień ,jak się już pobawisz , podziel się swoimi wrażeniami i tym co Ci się podoba a co denerwuje. Suche fakty to jedno a wrażenia z użytkowania to drugie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ngcore
    1. Czy jest to wersja przeznaczona na rynek polski? (Jak tak to pochwal się gdzie kupiłeś )

2. Czy to wersja o grubości 8,6mm?

3. Czy ma slot na karty microSD? (wiem, że wszędzie piszą, że nie ma - ale na oficjalnej polskiej stronie samsunga piszą, że jest, a ludzie z Samsunga też twierdzili, że będzie taki slot)

4. Czy ma port microUSB, czy tylko ten port Samsungowy? Jak odbywa się ładowanie?

5. Czy posiadasz jakieś przejściówki do portu Samsungowego i testowałeś jak działają (usb, hdmi)?

1. Nie, tablet kupiłem przez ebay z UK.

2. Tak, jest to cieńsza wersja - nie model V rozprowadzamy w USA.

3. Niestety nie ma slotu, ale dla mnie wewnętrzna pojemność 16GB jest wystarczająca :)

4. Z portów zewnętrznych jest tylko Samsungowy, ale w pudełku jest od razu kabel-przejściówka z owego portu na USB, więc od razu można się podpiąć do kompa (lub ładowarki). Oprócz tego oczywiście wyjście jack na słuchawki

5. Posiadam póki co tylko dostarczony kabel USB, podłączałem do kompa, transferowałem pliki, korzystałem z ADB, póki co wszystko bez problemów :) obecnie przymierzam się do zakupu stacji dokującej

---------- Post dołączono o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Masz wersję z Touchwiz ? Jaką wersję systemu masz?

Występują jakieś lagi , opóźnienia w uruchamianiu aplikacji ?

Touchwiz nie mam, wersja systemu to 3.1.

Lagi jak to w Androidzie sporadycznie się zdarzają, ale ogólne wrażenie to szybka i płynna reakcja.

Wczoraj obejrzałem ściągnąłem kilka klipów z YT w 720p i muszę przyznać, że po podkręceniu dźwięku i włączeniu efektu 5.1 robi duże wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Możesz podać dokładnie od kogo zamówiłeś, sam się chyba skuszę a lepiej jak już sprawdzone źródło.Jak nie chcesz na forum do napisz na PW. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ngcore

Wysłałem na PW namiary.

Z ciekawostek - wgrałem sobie wczoraj Touchwiz UX (+root) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Postaram się napisać niedługo więcej ochów i achów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Czekam.

Ciekawi mnie jakie wady znalazłeś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym też o info gdzie kupiłeś na PW. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Czekam na te ochy i achy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałem zapytać o dostępność aplikacji w Markecie. Mam dostać od firmy Taba albo w wersji 10.1 albo starej 7". Słyszałem, że na Androida 3.x jest tylko kilkanaście aplikacji w markecie więc boję się, że przez pierwsze miesiące wersja 10.1 będzie raczej mało użyteczna.

Jak to naprawdę wygląda z dostępnością tych aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x