Skocz do zawartości
snoboddy

Smartwatch nie paruje się z telefonem.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa załatwiona. Sparowałem zegarek z swoim Samsungiem, udało się - zadziałał. Potem wystarczyło podłączyć telefon i zadziałało.

° Tapatalk, Samsung Galaxy SII •

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A udało się z tym E4? Bo kupiłem taki sam zestaw i jest lipa. Instaluje smartwatch2 i w ogóle nie ma jej na liście aplikacji. Jedynie jest widoczna w ustawieniach a tam wiadomo nie można jej uruchomić tylko skasować co najwyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się. Sparowałem zegarek najpierw z swoim telefonem (Samsung Galaxy S2) który od razu zegarek bez problemowo znalazł i sparował. Po tym wystarczyło tylko zegarek połączyć z Xperią i jakoś samo zaskoczyło. Na dzień dzisiejszy żadnych problemów z parowaniem nie ma.

▪ GALAXY SIII mini VE • Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się udało. 3h walczyłem ale dałem radę. Próbowałem sparować z LG L9 łączył się na chwilę pokazywał się pasek aktualizacji i przez kilkanaście min nic bo okazało się, że tel odrzucał parowanie po chwili. Dopiero żonie zabrałem xperię z nfc m ileś tam i wtedy zegarek się zaktualizował i zechciał współpracować z e4. Po drodze jeszcze konsultantom plusa krwi napsułem przez tel i na fakfejsie. Sony też się oberwało na maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi