Skocz do zawartości
4asia95

Nie nagrywa filmów! Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Bardzo proszę Was o pomoc. Dostałam niedawno HTC Desire HD. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, iż nie da się nagrywać filmów. Po naciśnięciu na czerwone kółko jest dźwięk, a potem pokazuje się ekran ze wszystkimi aplikacjami. Zawiodłam się na tym wyjątkowo bardzo, gdyż jednym z głównych przyczyn zakupienia tego telefonu było nagrywanie w HD. Nie mam pojęcia w czym jest problem, gdyż nie za bardzo się na tym znam. Proszę, jeżeli ktoś wie o co tu może chodzić, niech da znać. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asiu opisz coś więcej

1. Jaki masz rom?

2. Czy restartowałaś telefon?

3. Czy pobierałaś aktualizacje?

4. Czy zdjęcia wykonują się poprawnie

5. Czy masz wystarczająco miejsca na karcie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za bardzo się znam na telefonach, więc nawet mnie o takie rzeczy nie pytaj (;. Jaki mam rom? No cóż... Restartować telefon to owszem, ale nic nie daje. Aktualizacje? Jaki w tym sens, skoro telefon jest nowy? Może i jest, ale jak już pisałam, ja się na tym nie znam. Jeżeli trzeba zaktualizować, to nawet bym nie wiedziała jak. Zdjęcia są ok, a miejsce? Na telefonie jest 894MB, a na karcie 1,10GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Telefon fabrycznie nowy od producenta czy z drugiej ręki?

2. Telefonu nie trzeba aktualizować, żeby nagrywał filmy. Wyjmij na kilka minut baterię i sprawdź ponownie.

3. Informacje o telefonie wyciągniesz naciskając na Głównym ekranie przycisk menu -> ustawienia -> informacje o telefonie (ostatnia opcja, trzeba przewinąć).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O rany, jesteś genialny! Dzięki wielkie : D Wyjęłam baterie na chwilę, a po włożeniu wszystko działa jak nowe : ) jeszcze raz dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Żebyś nie musiała wyjmować baterii odznacz "szybkie uruchamianie", jest to w ustawieniach, albo zakładka "Aplikacje" albo "Zasilanie" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi