Skocz do zawartości
maciekson

Thumb Keyboard

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zastanawiam się nad kupnem Thumb Keyboard

https://market.android.com/details?id=com.beansoft.keyboardplus

Więc dla przetestowania ściągnąłem sobie pirata z neta (tak wiem- jestem straszny :|) I nie wygląda to już tak różowo... na każdą ikonkę literki najeżdża ikonka znaku z tego samego przycisku, a to tak wizualnie mi się nie podoba :/ I moje pytanie jest takie: Czy to wina tego, że mam pirata czy w oryginalnej wersji też tak jest?

PS do modów/adminów/kabli

Tak wiem, że piracenie oprogramowania jest nielegalne i niezgodne z regulaminem, ale ja mam zamiar kupić ten program, a ściągnąłem go tylko by zobaczyć jak to działa na Wildfirerze, więc prosiłbym o nie usuwanie tego tematu jak i nie karanie mnie ostrzeżeniem.

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaki pirat taki oryginał tylko że w oryginale wspomagasz autorów i dostajesz update w markecie, czasem lepiej coś sprawdzić zanim kupić, program pewnie nie ma supportu rozdzielczości Wildfire.

ja polecam swiftkey X dziala wyśmienicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś wie jak zrobić by enterem na klawiaturze nie wysyłać wiadomości?Jest to uciążliwe gdyż często się myli ze przyciskiem kasowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wczoraj nabylem droga kupna w/w klawiature. Jest swietna, szybko i wygodnie sie na niej pisze. Po zainstalowaniu wszystko sobie poustawialem lacznie z dzwiekiem przy pisaniu. Wszystko bylo ok do momentu restartu telefonu. Po wlaczniu urzadzenia nie mam dzwieku kiedy stukam w literki. Bardzo mnie to irytuje gdyz stukanie pomaga mi szybciej pisac :-) W opcjach nic sie nie zmienilo nadal dzwieki wlaczone, w telefonie takze glosnosc na max. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ustawienie głośności sprawdzasz dla "telefonu", czy dla "mediów"? Może klawiatura korzysta z tego drugiego - spróbuj odpalić cokolwiek z dźwiękiem (film, grę) i sprawdź czy tam masz dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wszystkie pozostale glosnosci mam na max. W filmach i grach mam dzwiek. Poza tym w klawiaturce mam zaznaczona opcje zeby korzystala ze swojej glosnosci i mam ja ustawiona tez na max. Jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dodać, że klawiatura jest dobra dla tych, którzy nie korzystają ze słownika. Ja korzystam i dla mnie klawiatura mimo świetnych ustawień layout (Phone: split - large layout) czyli w skrócie layout jak w tabletach gdzie klawisze są przy krawędzi. Uważam, że ten layout pozwala na najszybsze pisanie. U mnie osobiście przy tym layoucie słowa wskakują jak z karabinu, przy żadnej innej klawiaturze nie mogę osiągnąć tak szybkiego pisania. Ponadto prócz layoutu mogę ustawić wysokość klawiszy co również poprawia osiągi. Niestety bardzo ubolewam nad autouzupełnianiem/sugestią wyrazów z literą Ł. Jak to zwykle bywa dla szybszego pisania zamiast ł piszę l. Spróbujcie napisać wyrazy "wlasnie", "dlugi", itp. Słownik podpowiada wszystko prócz wyrazów z literami ł ;/ Niestety dla mnie jest to dyskwalifikacja tej klawiatury. Macie może jakąś alternatywę? GO KEYBOARD niestety ma kiepskie ustawienia layoutów ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się z moim problemem.

Mam jeszcze wersję trial.

Powyłączałem wszystkie słowniki podpowiedzi itp i nie wiem dlaczego wciąż mi podkreśla słowa jak piszę.

Nie ma znaczenia czy to sms czy opera.

Zgłupiałem już od tego szukania w opcjach, więc proszę o pomoc.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malin

Patrykowy, chyba chodzi Ci o ICS-ową korektę pisowni. Ustawienia - Język i klawiatura - Korekta pisowni. Po odznaczeniu nie powinno już podpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odznaczone mam wszystko co możliwe w kwestii słownikowej zarówno w tk jak i w klawiaturze htc.

Podkreślanie występuje dalej.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi