Skocz do zawartości
kicek99

LG L90 D405n - jak zrobić downgrade z 5.0.2 do kitkat 4.4.2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

W jaki sposób ( bez roota) powrócić do wersji 4.4.2. Aktualizacja do 5.0.2. zupełnie nie przypadła mi do gustu wizualnie :(

Edytowane przez kicek99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewnie ale wydaje mi się, że tak samo jak do Lollipopa, przez .KDZ.

Jednak polecam zasięgnąć drugiej opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierasz KK stąd LINK

Instalujesz KK tak: LINK

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tedson

Witam,

Mam spory problem. Mój telefon LG L90 po aktualizacji do androida 5.0 strasznie się zacina i po prostu nie daje rady. Na dodatek niedawno złamał się jack w wejściu i póki miałem androida 4.4.2 wszystko było ok i mogłem wykonywać połączenia, bo telefon nie wykrywał słuchawek, a teraz cały czas myśli, że są wpięte i nie mogę nawet dzwonić (no chyba, że na głośnomówiącym). 

Skąd mogę pobrać oryginalne oprogramowanie dla swojego telefonu i czy da się wrócić do poprzedniej wersji bez utraty danych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wyżej masz wszystko napisane wystarczy poczytać

Edytowane przez DarkAnyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powrót do 4.4.2. przebiegł bez problemów - po wszystkim potrzebny był jedynie factory reset (boot loop). Linuxiarz, wielkie dzięki :)

Do Tedson - przed przywracaniem systemu zrób kopię danych, ustawień na kardę sd np: programem LG backup ( jest w aplikacjach telefonu) lub inną aplikakacją ze sklepu play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu dużej ilości pytań przypinam na czas nieokreślony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak dokładnie zrobić ten hard reset ręcznie? Próbowałem różnych kombinacji przycisków, szukałem w necie i znalazłem że należ przytrzymać power i volume -, ale nie skutkuje, w sumie to żadna inna kombinacja też nie skutkuje, a i w jaki sposób mam ocenić które software mam pobrać, przykłądowo bla play są 3 linki, pobrałem sobie ostatni, ale także bootlop i brak możliwości resetu, chyba ż erobie coś źle... Proszę o pomoc : ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uruchom telefon poprzez kombinację klawiszy Vol- + Power. Gdy tylko pojawi się logo LG puść klawisze i wciśnij je jeszcze raz. Teraz powinno pojawić się zapytanie o przywrócenie ustawień fabrycznych. Za pomocą klawisza Vol- zaznacz "Yes" i naciśnij klawisz Power w celu potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie, zaktualizował mi się na telefonie model lg L90 nowy system android, nie podoba mi sie i chce go  usunąć albo odinstalować jak to zrobić i czy da się w ogóle coś takiego zrobic ?

pomóżcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi