Skocz do zawartości
bogusp

Moto 360 z Językiem Polskim w Android Wear 5.1 !

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, planuje zakup tegoz zegarka i czy to prawda ze na tym systemie az tak bardzo i czesto klatkuje sie system przez przestarzaly procesor?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie nic tam się nadmiernie nie klatkuje, ale problemem jest bateria. Wychodząc rano do pracy wiem, że po powrocie do domu mój zegarek będzie juz martwy. Po którejś tam aktualizacji było nawet znośnie, ale po ostatniej znow jest padaka...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi spokojnie przeżyje zegarek caly dzien roboczy (jakies 10 godzin) i jeszcze zostaje troche baterii.

ambient ON

gesty OFF

wifi OFF

jasnosc AUTO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prawie takie same ustawienia, tyle, że ambient off, więc powinno być lepiej niż u Ciebie. Tarcza jakaś stockowa, więc też nie powinna drenować baterii. Dziś rano o 7.30 odłączyłem zegarek, w między czasie na zegarek nawet nie spojrzałem, aktualnie mam 75% baterii. Telefon świeżo po formacie, zegarek też :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Macie język polski w menu w moto 360?

Google now działa z polskimi komendami w stylu: "Pokaż listę alarmów" itp jednak w zegarku są one wyświetlane po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok_y

Google udostępniło nową wersję aplikacji Android Wear - wersję z numerem 1.4.0.2392391. Jest już język polski :)

@ zaintalowalem przywróciłem zegarek polskiego jednak brak. Trzeba chyba czekać na aktualizację softu zegarka.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ok_y

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest pewne że moto 1 generacji będzie miało polski interfejs? Chcę kupić go ojcu na prezent, ale bez języka polskiego to akurat dla niego duże ograniczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok_y

Takie są zapowiedzi, że kolejną aktualizacja Android Wear będzie zawierać j.polski.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Przykładam się do zakupu Moto 360 v1 z okazji Black Friday (za 99$ grzech nie kupić) i teraz pytanie, skąd macie informacje, że Moto 360 będzie wpierało komendy głosowe po polsku?
    Dzwoniłem do motoroli polska ze 4 razy (celowo), by trafić na różnych konsultantów - efekt był ten sam, funkcja ta nie jest wspierana (wow, też mi nowość) i nie wiadomo czy (tym bardziej kiedy) będzie wspierana.

Nie ukrywam, chciałbym odpisywać na maile/sms/facebook messanger głosowo, tudzież używać polskich nazw ulic i miast bez problemu w nawigacji.

Być może można jakoś "wyrootować" ten zegarek, aby uporać się z bolączką? 

Jestem w sumie zaskoczony, że nie ma takiej aktualizacji, skoro LG na tym samym sofcie Android Wear 5.1 wspiera funkcje głosowe PL bez problemu.

Nie uśmiecha mi się obsługiwanie zegarka po angielsku (mimo, że nie mam z nim problemu), ponieważ wymagać będzie to ustawienia języka w moim smartfonie na angielski... ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi