Skocz do zawartości
bogdan6120

Problem z zrotowaniem,wybraniem CF-Root i9003

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz też sprawdzić program SuperOneClick (wątek na xda znajdziesz za pomocą google i w nim sprawdź czy sl jest w supported devices).

A co do 2.3.4 ja na I9000 mam po przesiadce z 2.2.1 i jest o niebo lepszy :-) a niby też nie ma go oficjalnie. Pewnie z SL jest tak samo zresztą możesz zawsze wrócić do starego romu ;-).

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety w SuperOneClick nie ma mojej wersji telefonu.Mogę gdzieś znaleźć na przykład taki android jaki mam ale nie obrandowany czyli 2.2.1 lub nowszy w grac przez odina ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popej

Firmware daje się wgrać przez odin. Najczęściej polecana stabilna wersja to XXKB3, czyli 2.2.1.

Roota można zrobić przez SuperOneclick.

Stan zaawansowania 2.3.4 na i9003 jest do tyłu w porównaniu do i9000 więc nie traktuj rad użytkowników innych telefonów poważnie. Dla i9003 są dostępne 2 wersje 2.3.4. Pierwsza zdycha po kilkunastu minutach wygaszenia ekranu. Druga już działa ale nadal to jest wczesna wersja developerska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki.Czyli ściągam sobie SuperOneClick v2.0 z tąd [APP]SuperOneClick v2.0 (MORE ROOTING!) - xda-developers i postępuje zgodnie z instrukcją tak ?

Ale tak na prawdę to nie potrzebuje tego rota jak na razie, możesz mi podesłać czysty rom 2.2.1 czyli ten stabilny trochę mi przesadza ten od plusa.Nie wiem jak go znaleźć i zbytnio jak wgrać na pewno przez odina :)

Podobnie jak w tym poradniku ?

http://forum.android.com.pl/f193/flashowanie-za-pomocae-odina-oraz-root-samsung-galaxy-s-47947/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popej

Trudno mi doradzać, bo nie mam w tym żadnego doświadczenia. Sam zrobiłem wszystko wg opisów z xda, nagrywanie romu wyglądało trochę inaczej niż w tym opisie, było na 2 etapy, najpierw plik pit, potem 3 pliki oprogramowania.

Tu są linki do ROM-ów [i9003][ROM] STOCK ROMS for GALAXY S I9003 {NOW GINGERBREAD 2.3.4} - xda-developers

Tu jest opis flashowania [i9003] [HOWTO] flash Samsung I9003 Galaxy SL Firmware - xda-developers

A tu jak zrobić roota [GT-i9003] [HOWTO] Root Samsung Galaxy SL - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki dzisiaj się tym zajmę,ściągnę ten I9003XXKB3 i wgram zgodnie z instrukcją.W ten sposób nie stracę swoich aplikacji bo wgrywać rom bez wipe tak ?

Edit: Jednak trzeba przywrócić ustawienia domyślne, domyślam się że stracę aplikacje wiec robię kopie i wgrywam dam znać jak poszło ;)

Wgrałem telefon się włączył ale nie rozumiem tego ostatniego punktu:

14. Just do a factory reset after flashing using recovery

Mam wejść do recovery i tak zrobić przywrócić ustawienia fabryczne tylko jak ?

Edytowane przez bogdan6120

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi