Skocz do zawartości
korikore

Polski język do HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem HTC sensation w USA.

Telefon zostal kupiony w sklepie z elektronika ale ogolnie sa to azjatyckie produkty.

Telefon to zadna podrobka normalny sprzet, menu ma po angielsku z indonezyjskim wariantem i inne cuda.

Urzadzenie same w sobie jest super tylko chcialbym pozbyc sie tych azjatyckich dodatkow ;/

Chcialbym wgrac soft taki jaki jest w normalnym telefonie kupionym w polskim sklepie i miec menu po polsku ;)

jest to moj 1 telefon z androidem i troche jestem w tym zielony.

pomoze mi ktos w tym problemie?

Z gory dziekuje za pomoc , szukalem na forum ale nie ma odpowiedzi na moj problem ; <

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma nigdziej oficjalnego softu do tego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz miec po polsku zainstaluj sobie z Marketu More Locale2 i ustaw na polski . Nie wiem o jakich azjatyckich dodatkach piszesz . A ogolnie na dzien dzisiejszy nie ma mozliwosci na zmiane oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest szansa, że w Sensation kupionym z Amazon UK będzie też język polski do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Watpie. Ale jaki problem sprawdzis idz sobie do jakiegos sklepu i zobacz pod warunkiem ze jests w angli. Ja mam tel kupiony w szwecji ale ja nie mam problemu z jezykiem . Wiem ze More locale spolszcza bardzo ladnie . Wiec wydaje mi sie ze obojetnie gdzie kupisz polski jezyk zawsze bedziesz mial . Oczywiscie jesli chodzi o menu i wszystkie komunikaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Nie ma w zagranicznych sensation polskiego jezka, a narazie nie da sie zmieniac softu z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacpi

Witam! Jestem tu nowy, wiec się przedstawię. Nazywam się Kacper i mam 15 lat. Jestem ze Szczecina.

Otóż niedługo będę miał HTC Sensation. Problem w tym, że telefon wzięto w sieci Vodafone i nie ma polskiego języka.

Słyszałem o aplikacji, z AM, która zmienia język na PL. Jak to działa ? Zmienia wszystko na PL, czy tylko niektóre rzeczy ?

Słyszałem też coś o polskich romach. Na tym forum znalazłem:

Official RUU Europe 1.35.401.1 leaked!!! Also on OTA!! - xda-developers

ale nie wiem, czy to to.

Od razu piszę, iż w sprawach związanych z wgrywaniem romów jestem zielony (to będzie mój pierwszy telefon z Androidem)

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Najpierw czytaj Forum, odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i wiele innych znajdują się właśnie tutaj, w dziale Sensation. Jeśli czegoś nie znajdziesz - pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacpi

To podaj linki. Bo czytałem, że ponoć nie można..., jeśli nie, to do czego jest ten link ?

Info o tej aplikacji na Sensation nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Kacper, spokojnie :) Poczytaj Forum, dział Sensation, właśnie ten w którym piszesz. Wszystko jest tu wyjaśnione. Na dobry początek - aplikacja MoreLocale do spolszczenia. Na ROM z Vodafone mozesz wgrać na razie tylko inny ROM z Vodafone, w sierpniu ma się to zmienić. Czytaj ten dział, cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi