Skocz do zawartości
korikore

Polski język do HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Kacpi

Ok. Dzięki. Już wszystko wiem ;]

Piwo ;]

---------- Post dołączono o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Masz wszystko tak samo jakbyś zainstalował polskiego softa.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Mam jeszcze jedno pytanie, trochę nie związane z tematem, ale o Sensation i Vodafone :P

Masz w telefonie jakieś "śmieci" od Vodafone ? Tapety, dźwięki, itp ? Bo z tego co wiem, to ekran startowy jest zmieniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaque

Posiadam Sensation z Vodafone DE i mam tylko bootanimation zmeniony i pare bzdetów czyli jakies programiki od vodafone, ktore mozna łatwo usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu

Te smieci z Vodofona można dopiero usunąć po zrotowaniu tel. wtedy będziemy mieli dostęp do systemu.Acha i ja też mam te śmieci z vodafona czyli animacje startową i inne. Vodafone Ireland ale to to samo co UK ,bo na gwarancje wysyłają do Angli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Język polski wkradł się do całego systemu : P Nie ma miejsca (lub takiego nie znalazłem) gdzie coś byłoby nie przetłumaczone.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wgrałem nowy rom RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.35.401.1_Radio_10.43a.9007.00U_10.51.9007.27_M3_release_198179_signed i mam do wyboru język polski, nie mam zaśmiecajacych aplikacji i wkurzajuącego startowego skreena vodafon. Dodatkowo przy starcie po wyobrze sieci automatycznie konfigurowane jest połączenie z intermetem i mms - wczesniej nie było można wybrać polskich operatorów i konfigurację musiałem przeprowadzić ręcznie. Wcześniej wgrałem morelocale 2 i zmienił mi język na polski z o ile paiętam z wyjątkiem 1 miejsca - locations Wydaje mi się ze telefon działa szybciej po wgraniu romu ale moze to tylko sugestia - nie wiem sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Delest

Czesc,

Planuje kupic pierwszy telefon z Androidem. Moim wyborem jest wlasnie HTC Sensation. Z powodu, ze teraz przebywam w Niemczech planuje zakupic komorke w sklepie Saturn (w Niemczech, oczywiscie postaram sie sprawdzic w sklepie, czy bedzie mial j. polski). W zwiazku z tym mam pytanie do Was, czy w telefonie bedzie standardowo j. polski do wyboru? Jesli nie, to czy jest mozliwosc latwego wgrania j. polskiego do HTC? poniewaz nie chcialbym sie bawic w roomy i inne rzeczy, gdyz jestem na razie w tych sprawach bardzo zielony.

Slyszalem o dobrym darmowym programie z Android Market, ktory moze spolszczyc telefon: MoreLocale 2.

W zwiazku z nim mam tez kilka pytan, czy przez to ze jest darmowy, trzeba miec caly czas polaczenie do internetu, aby korzystac z jego dobrodziejstwa (przez mozliwe wyswietlanie reklam w telefonie, a z internetu moge na razie korzystac w domu przez wi-fi, poniewaz nie mam zadnych pakietow internetowych, z tym musze poczekac, jak wroce do Polski)? Czy przetlumaczy wszystko lub moze zostaja jakies slady obcego jezyka?

Z gory serdecznie dziekuje za udzielenie odpowiedzi.

prosze o nie kopiowanie mi linkow do tych tematow, poniewaz zapoznalem sie z nimi, ale nie rozwiewaja moich wszystkich watpliwosci:

http://forum.android.com.pl/f320/polski-jae-zyk-do-htc-82890/index4.html

http://forum.android.com.pl/f319/sensation-z-czech-90243/

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink

Mysle kompletnie nie czytales... Tak bedziesz miec pelne spolszczenie calego systemu. Domyslnie bez wgrywania czegokolwiek.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem na jakiej podstawie udzielasz takiej odpowiedzi. Moj znajomy kupil HTC Sensation w Belgii i nie ma polskiego jezyka po wyjecia z pudelka.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pierre

tak z ciekawości , w jakiej cenie jest w niemczech ten telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Język polski jest na terenie krajów słowiańskich, ale też nie wszystkich. W brandach niemieckich polskiego nie ma. Nie wiem jak to jest ze sklepówkami typu MM czy Saturn, ale ja miałem z Vodafone DE i sobie wgrałem na początek Morelocale 2, spolszcza się wszystko. Nie ma problemu.

A na custom romach potem śmigasz i tak po polsku bo mają wszystkie języki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi