Skocz do zawartości
lukcio27

darmowe minuty

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam telefon na abonament w sieci T-Mobile-dawna ERA z umowa na 2 lata a moja taryfa to Rodzina 60,mam w niej 200 darmowych minut do wszystkich sieci i na stacjonarne,ale jak ostatnio sprawdzalem na stronie t-mobile w pozycji zarzadzanie kontem-BOA, to po zalogowaniu sie na swoje konto mam podane ze mam 400 minut darmowych z odliczeniem tych juz wykorzystanych a na rachunkach mam tylko 200 darmowych minut :( plus odliczenie wykorzystanych minut

na chwile obecna wedlug BOA darmowych minut mam 360 czyli 200 minut z poprzedniego okresu rozliczeniowego i 200 minut z obecnego okresu rozliczeniowego czyli mam tych minut 400 ale wykorzystalem 40 darmowych minut czyli mam 360 darmowych minut na chwile obecna

stad moje pytanie:czy darmowe minuty jakie posiadam w tej taryfie jaka mam powinny mi przechodzic na kolejny miesiac,jesli na moim koncie w BOA mam podane,ze na chwile obecna mam 360 darmowych minut a na rachunku co miesiac mam tylko 200 darmowych minut z odliczeniem tych wykorzystanych???

dla scislosci: dlaczego w BOA na swoim koncie mma wiecej darmowych minut,a na rachunku mam ich tylko 200 :(

prosze o bardzo bardzo dokladna i szybka odpowiedz dzieki!!!

Edytowane przez lukcio27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zadzwoń do BOA to się dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz 200min z poprzedniego cyklu rozliczeniowego + 200min z biezacego dlatego razem 400min. Jesli nie wykorzystasz minut wz poprzedniego cyklu to one przepadaja, przechodza tylko te z biezacego cyklu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli bede mial co miesiac na rachunku 200minut a w BOA az 400 minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czyli bede mial co miesiac na rachunku 200minut a w BOA az 400 minut

To przeciez zalezy od tego ile wykorzystasz. Przechodza tylko minuty z poprzedniego cyklu. Czyli jak np w tym miesiacu wykorzystasz wszystkie, to w nastepnym bedziesz miec tylko te na nowy miesiac - z nowego cyklu.

tapnięte z Desire Z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dodać, że w nowym cyklu w pierwszej kolejności schodzą minuty z nowego pakietu

Sent from my Blade using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warto dodać, że w nowym cyklu w pierwszej kolejności schodzą minuty z nowego pakietu

Ja co prawda mam jeszcze taryfę Era Nowa, ale minuty najpierw schodzą te, które przeszły z poprzedniego okresu. Byłem zdziwiony i miło zaskoczony, gdyż w Orange jest odwrotnie :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w kazderj taryfie w abo schodza najpierw minuty z poprzedniego okresu a potem z biezacego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w kazderj taryfie w abo schodza najpierw minuty z poprzedniego okresu a potem z biezacego.

Nie w każdej, ale sprawdziłem w regulaminie i w tych nowych faktycznie najpierw schodzą z poprzedniego okresu, mój błąd ;) Przy poprzednich promocjach jeszcze tak nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przy poprzednich promocjach jeszcze tak nie było

Mówię przecież, że mam poprzednią i też tak jest. Chyba, że jeszcze poprzednią czyli jakieś 4 lata wstecz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi