Skocz do zawartości
PiwoSG

HTC Inspire 4g simlock

Rekomendowane odpowiedzi

PiwoSG

Witam zakupilem HTC INSPIRE 4G w USA z sieci AT&T i chcialem sciagnac simlocka, ale nie wiem jak to zrobic widzialem jakies kody, ale sa one drogie. Czytalem rowniez o jakis S-OFF lecz nie wiem czy bd to dzialalo na Inspire 4G, a wiec przechodzac do sedna sprawy prosilbym aby ktos mi mogl podeslac jakis instruktarz w ktorym krok po kroku opisane sa czynnosci prowadzace do sciagniecia simlocka za darmo :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy

Htc inspire w usa w europie htc dhd. Masz tu poradniki na forum. Tylko jesli masz andka 2.3.3 z nowa baza od htc to musisz czekac bo nie zrobisz jak narazie dowgrade, Do 2.2 zeby zrobic Root, S-OFF itd.

http://forum.android.com.pl/f224/desire-hd-gingerbread-s-off-root-recovery-pea-ny-unblock-poradnik-68018/

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Edytowane przez MaaNyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Dokładnie, instrukcje są, trzeba tylko spróbować. Easy Radio Tools sie kłania, ale to po roocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiwoSG

Dzieki wlasnie tak sadzilem ze DHD to odpowiednik mojego. Jak mi przyjdzie to sprawdze na ja andku to stoi. Moglbys podeslac link z instrukacjami co zrobic krok po kroku bo jestem laikiem w tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    Dokładnie, instrukcje są, trzeba tylko spróbować. Easy Radio Tools sie kłania, ale to po roocie.

napisałem już z przyzwyczajenia, ze wszystko trzeba zrobic :) bo napewno będzie zmieniał rooma na jakiś nieoficjalny :)

Dzieki wlasnie tak sadzilem ze DHD to odpowiednik mojego. Jak mi przyjdzie to sprawdze na ja andku to stoi. Moglbys podeslac link z instrukacjami co zrobic krok po kroku bo jestem laikiem w tym?

poradnik dałem wyżej jak bedziesz miał andka 2.2 w co wątpie to go nie aktualizuj, jak będziesz miał 2.3.3 z Nr Komplikacji 2.40.xxx.x to też nie aktualizuj. A jak będziesz miał pytania śmiało wal do mnie na gg.

Edytowane przez MaaNyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiwoSG

dzieki jak mi przyjdzie telefon w tym tyg. to sie odezwe na gg :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi