Skocz do zawartości
desh

Pomoc w instalacji roma.

Rekomendowane odpowiedzi

desh

Witam, mam zamiar zainstalować nowy rom, bo z tym (1.6) już niedaje rady. Ciągle sie ścina, brak multitoucha i wgl. I tutaj zaczyna się moja wielka prośba i jednocześnie pytanie. - Czy ktoś wgrałby mi nowszego androida na telefon? Ponieważ za bardzo niechce wysyłać telefonu, wymyśliłem, że ktoś będzie mi mówił (np. na gg) co mam robić a ja to będe wykonywał.

Czytałem w internecie pełno opisów jak to zrobić, jednak tyle tego jest, że wole nie ryzykować i proszę o to specjalistów. Niewiem jakbym mógł się zrekompensować.

Zastanawiem się nd tym romem, jak macie jakieś lepsze propozycje - piszcie.

CyanogenMod 6.1

Radio: 3.22.20.17

Edytowane przez desh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewiele wiadomo o Twoim urządzeniu. Podałeś 1.6 jako wersję systemu. To wskazuje na to, że posiadasz MyTouch 3G. Najlepiej spisz dane z fastboota. Włącz telefon kombinacją back+power i spisz wszystko, co tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    desh

Zaszła pomyłka, wersja systemu to 1.5

sapphire pvt 32a ship s-on H

hboot-1.33.0010 (SAPP10000)

Cpld - 12

Radio 3.22.20.17

Jun 2 2009, 17:28:28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypróbuj na początek SENSE ze stronki z Orange zebyś mial porównanie

Edytowane przez PabloCrazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Raczej nie ma sensu instalować romu z Sense bo rom jest o wiele wolniejszy od zwykłego. Moge Ci pomóc. Kontakt na gg lub PW (gg w profilu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest pomoc - temat zamykam.

A tak między nami, to rootowanie i zmiana Romów na prawdę nie jest trudne i jakoś szczególnie niebezpieczne. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć przypadki uceglenia Magika o których słyszałem - i to najczęściej przez lekkomyślność użytkownika lub z przyczyn nie związanych z przeprowadzonymi operacjami (np. wada fabryczna urządzenia). Sam już ze swoim telefonem takie cuda robiłem, że już dawno powinien paść, a jednak wciąż żyje i pożyje jeszcze trochę. Wystarczy postępować wg poradników a wszystko będzie dobrze. To tylko na pierwszy rzut oka wygląda na takie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.