Skocz do zawartości
makiec7

Android na podróbce Samsung Galaxy S5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój tata (totalnie się nie zna na telefonach) niestety zakupił podróbkę Samsunga Galaxy S5. Na telefonie nie ma Androida, lecz jest jakiś dziwny system (dodatkowo brak języka polskiego).

Moje pytanie brzmi: czy da się może w jakiś sposób wgrać jakiegokolwiek Androida, lub jakikolwiek inny system operacyjny?
    Na tym systemie totalnie nie da się nic zrobić. Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie jest to głupie pytanie, lecz jestem zielony z funkcjonowania Andka i liczę, że może jednak da się jakoś z tą sytuacją poradzić. Ciężko mi powiedzieć, co to w ogóle jest za telefon i gdyby ktoś mi ewentualnie pomógł to określić, to również byłbym niezmiernie wdzięczny. 

Pozdrawiam,
    Makieć ;)

P.S. Oczywiście jeżeli coś jest nie tak z tym postem, to proszę o wyrozumiałość. ;) Nie mam pojęcia, gdzie w ogóle powinienem o tym napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się to zmienić, sam kiedyś zainstalowałem 98 na Mojej podróbce która się zryła już po 3 miesiącach, poszukaj na youTubie, itp. Na pewno coś znajdziesz, poszukaj jakiegoś softu z czystym androidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Ściągnij ze Sklepu Play program CPU-Z i zobacz jaki tam SoC siedzi, a następnie próbuj znaleźć jakiś software do niego i spróbuj wgrać, może ruszy. Pod warunkiem, że nie jest to pełen chińczyk i istnieje tryb download/TWRP/CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi