Skocz do zawartości
bulbacz

Czy kiedys w końcu pojawi sie Desire HD w T-mobile??

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

W grudniu będę mógł wziąść nowy telefon. Moim faworytem jest tylko i wyłącznie Desire HD. Jestem w sieci T-mobile obecnie posiadam HERO / G2. Na stronie ERY / T-mobile od ok. 2 m-c widnieje on w ofercie ale nie ma przy nim ceny. Pytałem się w kilku salonach T czy jest on dostępny wszędzie patrzyli w cenniki i go w nim nie mają.

Nic o nim po prostu nie wiedzą!! Dzwoniłem dziś do BOA i też popatrzyli w cenniki Wymieniła mi Desire, Desire S, Desire Z ale nie wymieniła Desire HD spytałem więc konkretnie czy został oficjalnie wycofany a odpowiedz brzmiała " .. że nie wie czy on w ogóle pojawi... " jestem rozczarowany ofertą mojej sieci zastanawia mnie jaki telefon mi zaproponują przy przedłużaniu umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wg mnie masz jasną sprawe z podejściem do klienta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

I dlatego zmień sobie w grudniu sieć, hje hje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu kup ten telefon na wolnym rynku, sprzedaj to co "dostaniesz" w T-Mobile, i zacznij się nim cieszyć ^^ Czekanie nie ma sensu, a cena w abonamencie będzie taka sama, lub niewiele niższa. (Przynajmniej tak jest w orange i playu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak myślicie co mogą mi zaoferować w 85zł abo ?? przy przedłużeniu umowy wezme abo max 99zł

wiem ze SGS jest dla nowych za 400 czy 500 zł na 24m-c w ofercie multimedialnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

500zł za SGS'a w abonamencie?.. Ja bym wolał dołożyć i kupić na wolnym rynku, albo inaczej, weź go, sprzedaj. Ja wiem za nówkę może z 1300-1100 weźmiesz i zamień sobie go na DHD.

W ogóle to zapodaj stronkę gdzie se można dowiedzieć jakie modele są dla Ciebie dostępne, to pomyślimy jeśli nie chcesz zmieniać sieci :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie niema jak sprawdzić jakie mogły by być ;/ tylko można przypuszczać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy kolejny argument za zmiana sieci :-)

Wysłane z HTC Desire HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Witam wszystkich na forum;)

Mi też w T-mobile się kończy umowa w grudniu i także nie mam Desire HD w ofercie ale za to się pojawił Sensation za 1000 zł w abo za 70 zł. Całkiem niezła oferta.

Na twoim miejscu nie liczyłbym na to, że się pojawi tylko tak jak tu koledzy Ci proponowali albo zmiana operatora albo bierzesz jakiś telefon, który ma największą wartość i sprzedajesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak to jedynie tego SGS-a a go od razu zaoferowac na sprzedaż tylko w okolicy bo na allegro nie mam zamiaru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi