Skocz do zawartości
elsqti

Pomarańczowy kolor wskaźnika sygnału sieci Heyah

Rekomendowane odpowiedzi

elsqti

Witam wszystkich serdecznie.

Chciałbym zapytać o pomarańczowy kolor wskaźnika sygnału sieci, który pojawił mi się w telefonie Luna, po wymianie karty SIM innego operatora, na kartę Heyah. Może ktoś się z tym spotkał? Czy to normalny kolor dla T-Mobile?

Pytałem o to informację Heyah i uzyskałem odpowiedz, że jeśli wszystko jest OK i tylko kolor pomarańczowy, to zapewne wina przekaźnika z którego korzystam i nie ma się czym przejmować. W informacjach o Androidzie czytałem, że pomarańczowy kolor na wskaźniku występuje w przypadkach błędów synchronizacji z usługami google. 

U mnie wszystkie synchronizacje konta google są włączone, internet działa bez zarzutu, sygnał jest stale na max, i tylko ten pomarańczowy wskaźnik nieco mnie intryguje.

Proszę o pomoc.

Myphone Luna

Android 4.4.2

post-380670-0-08859700-1430730187_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolor jak kolor, ja mam niebieski wskaźnik, inni zielony , nie przejmowałbym się tym, tym bardziej, że wszystko masz w porządku.   ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elsqti
    Napisano (edytowane)

Dziękuję za odpowiedz :)

Czyli generalnie to nic takiego, czym powinienem się niepokoić, skoro wielu użytkowników ma różne kolory. Heyah też mi podobnie odpowiedziała, że jak nie mam problemów z internetem czy siecią, to nie ma się zupełnie czym przejmować. No wiec postaram się tak zrobić.

Pozdrowienia :)

[Dodano: 04.05.2015 - 17:29]

Dostałem odpowiedz od serwisu MyPhone gdzie powiedzieli mi, że w niektórych sieciach mozna sobie ustawiać kolory po kliknieciu na ustawienia karty sim - w załaczniku screen z tymi opcjami. 

post-380670-0-72293000-1430753552_thumb.png

Myślę, że temat może juz chyba zostać zamknięty.

Edytowane przez BeStionub
    Screeny,filmy,logi itp. zamieszczamy w znaczniku [Spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

To jest dual sim? Jeśli tak, to pewnie możesz ustawiać sobie kolor każdej karty. Zresztą masz to w ustawieniach, jako "kolor tapety" (chyba? źle przetłumaczone?). Pewnie jak włożyłeś inną kartę to ustawił się inny kolor, który możesz zmienić. Bzdury o innym przekaźniku, które uzyskałeś na infolinii litościwie pominę, wszyscy konsultanci to zawsze debile.

P.S. Tak w ogóle, to w Androidzie 4.4 i nowszych Google zakazuje stosowania kolorów w ikonach i wskaźnikach na pasku statusu. No ale jak widać Chińczycy, którzy modyfikowali Androida na ten chiński sprzęt mieli to gdzieś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi