Skocz do zawartości
matrixskl

ROM [5.1.1][TeamCanjica][UNOFFICIAL] CyanogenMod 12.1 [11.07.2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

dziwne że chwile masz, a po chwili już nie...nie mam pojęcia o co może chodzić...może zrób pełny wipe i zainstaluj raz jeszcze....akurat transmisji danych nie sprawdzałem bo nigdy nie używam, ale ponoć działa. Jak uda Ci się z tym coś zrobić napisz co jak to zwalczyłeś :)

Edytowane przez mietek882

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że poradziłam już sobie. Ustawiłam swój telefon przez stronkę orange i włączyłam 3G. i teraz niby działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to super wazne ze dziala :)

Wysłane z golfa II z napędem odrzutowym za pomocą Tapatalk 4.14.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, a w zasadzie jestem na 99% pewna, że problem mój dotyczy MMSów. Sytuacja opisana wcześniej  powtórzyła się parę razy jeszcze, ale za każdym razem gdy ktoś chciał mi wysłać mmsa. Przetestowałam później z bramką MMS. Wysyłałam sobie mmsy z różnymi ustawieniami. I w momencie wysłania MMSa z bramki praktycznie od razu internet mi rozłączało. Musiałam włączyć wifi aby odebrać mmsa. Czy ktoś z Was miał podobny problem z mmsami???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

No u mnie mmsy nie dochodzą wogole. Tak samo na 4.4.4. Jedynie gdzie automatycznie dochodzą to na Romie opartym na 4.4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa mi też lokalizacja. Uruchamiając mapy przy włączonej transmisji danych rozłącza mnie podobnie jak w przypadku mmsow. Z endomondo dzieje się tak samo. Przy włączonym Wi-Fi nie ma problemów. Nie wiem co jest grane :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie lokalizacja jak i komórkowa transmisja danych działa wspaniale korzystam z sieci PLAY i praktycznie zawsze mam H+(HSPA+). ROM działa bardzo dobrze. Żadnych zacięć, spowolnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli w aplikacji SMS MMS masz jakas wiadomość multimedialna, to podczas działania pakietu komórkowego, aplikacja będzie się starać wysłać ta wiadomość. Kończy się błędami i pakiet komórkowy się wyłącza, a Ty nie możesz korzystać z innych appek

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwne, że niektórym działa wszystko dobrze, a niektórym nie działa transfer danych czy inne rzeczy :ayfkm: ...koledzy, może poprostu pojawiły się błędy podczas instalacji? często jest tak, że podczas instalacji gdy nie zrobi się np taki full wipe to błędy są i będą zawsze...i wielki hejt na rom i twórców...zresztą, jest to Custom Rom więc trudno żeby było idealnie...ja wróciłem na KitKata tylko z jednego powodu, a mianowicie bardzo któtka jest żywotność baterii na tym romie (3:1) a zainstalowałem napewno dobrze, więc dla 'inności' w wyglądzie romu nie będę ciągle nosił ładowarki przy sobie...telefon ma być do użytkowania telefonu (połączenia i sms) a nie do grania w gry i po 20min już pasowałoby podładować bateryjkę i szukać gniazdka po mieście :fuck-yea:

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu tego romu komputer nie rozpoznaje mi telefonu, gdy podłączam przez USB. Wyskakuje komunikat "Nie rozpoznano urządzenia". Sterowniki USB do Samsunga instalowałem. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi