Skocz do zawartości
Vassilij

LG G3 Nie można sprawdzic dostepnosci aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki piekne za link, nie chce zepsuc niczego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak, troche aplikacji i czasem lg potrafi sie sciac :P troszke to wkurzające! :) wiec czas na root i tu pojawia sie moje pytanie. Jak ten root zrobić niby opisane w tym linku http://forum.android.com.pl/topic/205241-android-50-v20i-root/ale jestem kompletnie zielony i nei wiem o co chodzi. Wgrywałem rom przez lg flash tool i mam cały czas plik kdz na komputerze, ale co zrobić dalej żeby ten root był dostępny to nie wiem, prosił bym o dokładniejsze wytłumaczenie co zrobić z tym plikiem zip + root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smh
    Napisano (edytowane)

Jeśli wygrywasz przez LG Flash Tool to nie będziesz miał roota, bo będziesz chciał wgrać rom nie-zrootowany. Roota uzyskasz wgrywają rom już zrootowany przez TWRP z karty pamięci.

Najlepiej jakbyś miał zrootowanego Kitkata z wgranym TWRP i wtedy robisz wszystkie wipe i format data i wgrywasz Lollipopa np: v20i.

Inny sposób na root dla Lollipop np. tutaj: http://forum.android.com.pl/topic/222812-root-scriptaplikacja-do-twrp-dla-kitkatlollipop/Podobno ta metoda działa - nie wiem, bo nie sprawdzałem :)

Edytowane przez smh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa jak najbardziej i jest bardzo prosta, w poniedziałek robiłem zgodnie z instrukcją i zajęło mi to może 3 minutki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :) na razie zmieniłem na orygiunalny 20h przesłamy przez kolege wczesniej + hard reset i po prostu szok! Zdecydowane przyspieszenie kazda apka płynnie, zero ścin interface. Z ciekawości robiłem antutu testy i na 20i tyle ze brand t mobile apki mial wykrecil 39tys. a teraz 42 z groszem, tym razem cyferki maja znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi