Skocz do zawartości
Freemind

Modern Combat 5: Blackout

Rekomendowane odpowiedzi

xn2mfMuhGRoLya7ZZE73GiISbEtQaaAHw8B4GNMPfUaNVf8OztFBbFxSf04XF75PjBU=w300-rw

Dziś GL opublikowało pierwszy trailer nowej odsłony Modern Combat. Więcej o grze dowiemy się na nadchodzących targach E3.

Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM

Edytowane przez pan_żabka
    Usunięcie prefiksu oraz dodanie linka do Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo coś czy to będzie freemium ? znając gameloft pewnie tak. Choć mogliby sobie wyjątek zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zawiedziony tym modern combatem sama gra może i będzie ciekawa ale co z tego skoro graficznie to nadal modern cmbat 3 z silnikien havox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie czy zoptymalizują jak należy czy jak zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak? Nigdy nie narzekałem na optymalizację modern combat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nestle

Wizualnie ładnie, efekty z tego co widziałem też niczego sobie. Tylko czy na s2 nie będzie przy lepszych akcjach przymulać ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sgs2 to dobry telefon ale może chrupnac bo mali400 mp nie jest po oc jak w sgs3 to raz a dwa to jedank 1.2ghz i dwa rdzenie, na moje oko ta gra graficznie jest identyczna co mc4 więc powinno ładnie śmigać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze sobie można podkręcić sgs2 na 1,5GHz i gpu na 440MHz. Działa to stabilnie, tylko bateria szybciej leci.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niby tak ale zauważ jedną różnice kiedy wychodził sgs3 to gameloft optymalizowal gry w pierwszej kolejności na sgs3 czyli mali400mp a potem były różne tegry i snapdragony czy adreno itd, w każdym filmiku gdzie prezentowano gameplay to był albo 4s i ipad albo sgs3 i wiadomo ze na tym zyskiwał sgs2 gdyz posiadał to samo gpu, teraz najnowszy model sgsa nie posiada już mali tylko adreno i to adreno dostanie w pierwszej kolejności optymalizacje a potem note2 sgs3 i sgs2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No niby tak ale zauważ jedną różnice kiedy wychodził sgs3 to gameloft optymalizowal gry w pierwszej kolejności na sgs3 czyli mali400mp a potem były różne tegry i snapdragony czy adreno itd, w każdym filmiku gdzie prezentowano gameplay to był albo 4s i ipad albo sgs3 i wiadomo ze na tym zyskiwał sgs2 gdyz posiadał to samo gpu, teraz najnowszy model sgsa nie posiada już mali tylko adreno i to adreno dostanie w pierwszej kolejności optymalizacje a potem note2 sgs3 i sgs2

Tak, tą optymalizację szczególnie widać przy MC4. Dopiero jakiś czas temu zrobili tą grę grywalną, chociaż i tak przy większej akcji zwalnia... Na początku była niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi