Skocz do zawartości
Freemind

Modern Combat 5: Blackout

Rekomendowane odpowiedzi

Hegres

Ja się aż tak nie martwię. Na pewno zrobią wersje na słabsze telefony, a mój lww radził sobie świetnie z każdą wersją mc4 i jeśli gameloft się zdecyduje, żeby zrobić wersję pod słabsze fony, to mój model jest w VIPach, bo ma takie same bebechy, co kilka znanych słabszych fanów. Np. Xperia Play, Neo V. A mc4 był wyrąbany w kosmos i jedyne czego brakowało, to może lepszego modelu strzelania. W mc5 liczę na klimat, lepsze strzelanie, więcej efektów w słabej wersji i większy wachlarz wszystkiego. :)

Wysyłane z mojego Xperia Live with WALKMAN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xmatix

Neo V z tego co wiem nie był flagowym telefonem w 2011,tylko ARC S.

Oczekujemy dużo a na droida dostaniemy lagi i brak efektów pół roku po premierze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arc s ma ten sam procek i soft co neo v, więc to nie ma znaczenia, że to arc s był flagowcem, oba można podkręcić do 2GHz. Na razie moda na starsze smartfony nie minęła i nie widać, by to miało się zmienić w najbliższym czasie, dlatego modern combat 5 bez problemu pójdzie na neo v. Zobacz sobie, co potrafi adrenobooster, nawet gta vice city działa z tym płynnie na neo v.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś kiedy mniej więcej wyjdzie ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Modern combat 5 Gameplay (Gameloft) - YouTube

hyba jeszcze nie ujawnione , a tu gampley z gry , jak dla mnie gra wygląda za...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    USA

Ponieważ iOS jest optymalizowany pod kolka urządzeń, a Android pod kilkaset. Gra zapowiada się fajnie w wersji nr. 4 grafika też niczemu sobie. Mogli by poprawić optymalizację, bo czasami gra zwalnia przy dymach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie jak by heli i odrzutowce dali. Ciekaw jestem jak by się latało xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry na androidzie mają na ogół możliwość modyfikowania grafiki a na ios nie i jest to problem bo np weźmy przykładowo ipad 3 i galaxy note 2

Wychodzi takie gta vice city gdzie na produktach apple masz grafikę powiedzmy bardzo dobra ale na takim note 2 mam możliwość ustawienia rysowania odległości, rozdzielczości czy ustawienia detali i cieni i jak ustawie wszystko na maks to lepiej to wygląda niż na ios gdzie aby osiągnąć grafikę z ios wystarczy że wszystko ustawie na około 70%...

W ipad3 taki gangstar Vegas ma sztywno ustawiona grafikę high a ja zmieniam jeden pliczek i mam very high na note 2..

A co lepsze asphalt 8 na ipad 3 ma ustawiona grafikę na medium a na note 2 mam możliwość ustawienia na high i wszystko śmiga pięknie...

Owszem na ios jedt więcej ciekawych gier ale za to android ma emulatory i łatwiejsza możliwość podłączenia pada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Gra będzie jakoś w 2014 więc wtedy takie pytania będą na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi