Skocz do zawartości
Freemind

Modern Combat 5: Blackout

Rekomendowane odpowiedzi

H0MER
Gry na androidzie mają na ogół możliwość modyfikowania grafiki a na ios nie i jest to problem bo np weźmy przykładowo ipad 3 i galaxy note 2

Wychodzi takie gta vice city gdzie na produktach apple masz grafikę powiedzmy bardzo dobra ale na takim note 2 mam możliwość ustawienia rysowania odległości, rozdzielczości czy ustawienia detali i cieni i jak ustawie wszystko na maks to lepiej to wygląda niż na ios gdzie aby osiągnąć grafikę z ios wystarczy że wszystko ustawie na około 70%...

W ipad3 taki gangstar Vegas ma sztywno ustawiona grafikę high a ja zmieniam jeden pliczek i mam very high na note 2..

A co lepsze asphalt 8 na ipad 3 ma ustawiona grafikę na medium a na note 2 mam możliwość ustawienia na high i wszystko śmiga pięknie...

Owszem na ios jedt więcej ciekawych gier ale za to android ma emulatory i łatwiejsza możliwość podłączenia pada

iPad 3 to jest przedstawiciel słabiaków ze stajni Apple. Prawie zadna dobra gra nie chodzila tam w natywnej rozdzielczosci a po pol roku od premiery Apple wycofalo ten model ze sprzedazy wprowadzajac 4, ktora przez caly rok dawala sobie ze wszystkim rade na 100% detali i rozdzielczosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koxu

czekam z niecierpliwościa :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na stworzenie mc5 mieli ale niestety wydać poprawkę na mc3 juz nie

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Porównanie grafiki na procesorze 4 a 8 rdzeniowym - YouTube

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

nie wiem czemu ktos na to patrzy....przeciez w grze nie wykorzystaja Ci 8 rdzeni po pierwsze a po 2 sa one podzielone na 2 grupy....cztery oszczedne 1,4 i cztery wydajne na 1.6...takze sie przemieniaja pomiedzy nimi takze s4 lte jest wydajniejszy niz octa...i serio tyle w temacie 8 rdzeni... sry za brak pl brak alt..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tutaj błąd. Ten filmik pokazuje jak działa gra na procesorach ośmio rdzeniowych Mediateka a nie 2 x cztery rdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wie ktoś czy to będzie darmówka? Śmiem wątpić ale możliwe i jak myślicie pójdzie na Adreno 320, 2 jajowy 1,7 Xperia SP?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
abeso

Przecież, że pójdzie, Adreno 320 to wydajny układ, nawet w zestawieniu z 2 rdzeniami. Raczej będzie płatna, tak jak każda poprzedniczka tej części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yUlekk

Nie pójdzie, gra potrzebuje ośmio rdzeniowego procesora o taktowaniu co najmniej 3GHz i 4GB ramu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie pójdzie, gra potrzebuje ośmio rdzeniowego procesora o taktowaniu co najmniej 3GHz i 4GB ramu

Wyczuwam trolla :) Tak czy siak mam nadzieję, że pójdzie.

PS Nie wiecie czy będą postacie z 3 i 4? NP Walker, Downs, Blake? Najbardziej mi szkoda, że Andersona nie będzie.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez TheXanthos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi