Skocz do zawartości
Freemind

Modern Combat 5: Blackout

Rekomendowane odpowiedzi

FreaX

Ponoć premiera miała być jeszcze w 2013, którą przełożyli na 2014 tutaj już 7 luty i nadal nigdzie nie widzę żadnego info o premierze MC5. Może ma ktoś jakieś info ? Bo póki co muszę męczyć MC4 multi :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ciągle musimy żyć w niepewności, a każdy z nas już chciałby zagrać w MC5 ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg zagranicznych for pierwszy kwartał 2014, premiera w marcu. Tez czekam, jedna z lepszych sieciówek na smartfona w jakie grałem.

Mam nadzieję, że mimo optymalizacji na 8 rdzeniowce, pogramy na "słabszym" sprzęcie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FreaX

Na pewno będzie działać nawet na 2 rdzeniach wraz z adreno 320 jak np. Xperia SP :) Gdyby zoptymalizowali grę tylko na 8 rdzeni to byłoby to wielką wielką wpadką :)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam też z niecierpliwością czekam bo poprzednia część była udana. Mam nadzieje ze będzie też takie udane wsparcie dla pada i otoczenie które można chociaż trochę niszczyć.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem, co nowego będzie w nowej części, bo 4 jest tak rewelacyjnie grywalna (Multiplayer), że aż mnie, starego wilka wciągnęło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z niektórych was to ciemnoty sorry ale niektórzy serio myślą że 8rdzeni cortex a7 jest mocniejsze niż 4rdzenie a15 lub krait 400?

Te rdzenie są słabsze niż pojedyncze A9 które były montowane w telefonach z 2012 roku...

Mediateka 8rdzeni to cienizna

Poza tym ile rdzeni ma iPhone 5s? I macie jak w banku ze na 5s gra będzie miała full grafikę i płynność... ba idę o zakład ze na tych 8rdzeniach A7 gra będzie gorzej działać jak na potężnym snapdragonie s800 czy 600 myślę że jakość będzie na poziomie s4pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale z niektórych was to ciemnoty sorry ale niektórzy serio myślą że 8rdzeni cortex a7 jest mocniejsze niż 4rdzenie a15 lub krait 400?

No jak to, a to nie tak, ze 8x1.6Ghz = 12.8Ghz, wiec od 2x1.6Ghz mamy 3.2Ghz, czyli jest 8 rdzeni jest 4 szybsze = 4 x więcej fps??

Kolego słowo klucz którego użyłem wcześniej - optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chop

Masakra, ludzie co wy tu wypisujecie. Po pierwsze to nie dodaje się Ghz. Jeśli procek ma 1.6Ghz to tyle będzie miał niezależnie czy jest jedno, dwu czy pięćdziesięcio rdzeniowy. To tak jak np auto x które jedzie 100km/h. Cztery takie autka nie pojadą 400km/h tylko dalej sto ale przewożą znacznie wiecej pasażerów. Dlatego też wiele ofert na allegro naciaga naiwnych hasłami typu super wydajny procesor 8Ghz i inne bzdety. Dodam też że nowa ps4 także ma procek osmiordzeniowy 1.6Ghz!! I co, według was ma taką samą wydajność co cortex A7??? A jeśli chodzi o procki w telefonach to a7 by dorównać a9 1Ghz, musi mieć około 1,2 - 1,5 Ghz I tak samo wyżej, a9 słabsze jest od a15. Obecnie najszybsze prawdopodobnie są krait400.

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up dlatego nie rozumiem jak można się jarac 8 rdzeniami a7 które w exynosie 5 są one jako energooszczędne. .. i taki jest ich zastosowanie aby mało prądu pochlanialy ale aby wydajność tych 8rdzeni była jak 2 A15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi