Skocz do zawartości
matill2

Pytania po zakupie G3s

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzis kupilem ten telefon.
    mam takie pytanie, przy klikaniu kiedy wydobywa sie dzwiek slychac jeszcze taki zgrzyt co jest bardzo nie przyjemne poradzicie cos na to?

i jak zaktualizowac do andka 5.0?
    jak narazie mam 4.4.2 i pisze mi ze zainstalowano najnowsze oprogramowanie czy jakos tak.

ps: jak na FB w telefonie zobaczyc udostepnione zdjecia? jeszcze nie dawno byla taka opcja a teraz jej znalezc nie moge

pozdrawiam

[Dodano: 05.05.2015 - 21:21]

aha dodam ze to zgrzytanie jest tylko przy wibracji, nie zalezy to od glosniczka najwyrazniej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

To kiedy dostaniesz aktualizację do loolipopa bezpośrednio na swój telefon, jest zależne od numeru IMEI (telefon ze sklepu) lub od operatora(kiedy wyda system z dodatkami od operatora) możesz go wgrać już teraz , zapoznaj się z tym postem ;)http://forum.android.com.pl/index.php?/topic/228574-D722_V20a---Android-Lollipop-5.0.2

Co masz na myśli przez udostępniane zdjęcia? Te dodane przez Ciebie?

Co do zgrzytania to całkowicie normalne jeśli telefon leży na twardej powierzchni , ekranem do góry

Jak będą problemy to pisz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zgrzytanie jest nie wazne gdzie on lezy, wystarczy ze ustawie wibracje przy dotknieciach i slychac taki nie przyjemny zgrzyt.. mysle ze to bedzie poprostu juz wada telefonu mechaniczna np?

a to na fb to kiedys byla opcja przy kims "zobacz udostepnione zdjecia" i tam byly wszystkie zdjecia jakie wyslalismy sobie nawzajem :)

to ja mam z play telefon, tak wiec nic tylko czekac? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themref
    Napisano (edytowane)

Te zdjecia na fb to wejdz w messengera wybierz kontakt z ktorym pisales, kliknij te trzy kropki w prawym gornym rogu i tam powinienes miec zobacz udostepnione zdjecia, przynajmniej u mnie tak jest

Edytowane przez themref

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo zrób sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Up @@loppment

ściągnąłem sobie v20a (PL-Lollipop) i zainstalowałem jednak po restarcie wyskakuje mi taka informacja :facepalm3: : WARNING! Current versjon is not available for user. Can't find matched cust for NT-code mcc/mnc(24004) subset[FF] - może cos pokręciłem z cyframi, miał ktoś taki zwis na swoim fonie [G3s]?

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilku osobom to wyskakuje a kilku nie. Przy wgrywaniu pełen reset powinien załatwić problem. Jednak komunikat nie przeszkadza w żaden sposób w używaniu. I prawde mówiąc możesz go olac. Jescze chyba wgranie czystej polskiej wersji rozwiązuje problem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy wy tez mieliscie taka niebieska naklejke pod tylna klapka wokol glosnika ? Zdejmowaliscie ją ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Mam, w niczym mi nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, kupiłem dzisiaj nowego LG g3s niestety ma on brandowany system i simlocka,. Simlocka zdjałem kodem z allegro i nie trace gwarancji natomiast jak to jest z androidem? Grzebałem w LG PC Suite i ciagle wgrywa sie przez niego brandowany . W Xperii tak nei mialem poniewaz z brandowanego przeszło na normalnego po wybraniu opcji napraw system. Strace gwarancje orange/ producenta jezeli wgram sobie jakoś czystego androida 5.0.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi