Skocz do zawartości
piotrek117

Efekty dźwiękowe w widgecie pogody

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem do HTC pytanie a propos możliwości włączenia/wyłączenia efektów dźwiękowych widgetu pogody. Dostałem instrukcje z której wynika że jest to możliwe gdy wejdzie sie na aplikacje pogody i poprzez ustawienia tej aplikacji muszę odhaczyć efekty dźwiękowe. Niestety gdy wchodzę na ustawienia tej aplikacji nie mam dostępnej takiej opcji, jest jedynie akualizacja automatyczna, częstotliwość aktualizacji i wybór skali temperatury . Więc moje pytanie jest takie gdzie mogę tą opcje znaleźć, czy ewentualnie muszę zaktualizować Pogodę a jeśi tak to jak mogę to zrobić ?

Z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Mam co prawda Desire HD, ale zgodnie z instrukcjami htc, u mnie właśnie tam się wyłącza dźwięki pogody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Desire HD ma nowszą wersję Sense i tam ta opcja jest dostępna. W Desire na stockowym ROMie z tego co kojarzę jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KotDroid ma rację. Aby mieć dźwięki w animacji pogody, zmień rom na jakiś z sense 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KotDroid ma rację. Aby mieć dźwięki w animacji pogody, zmień rom na jakiś z sense 2.1

Ooo właśnie a gościu z supportu HTC mi nie wierzył wielkie dzięki. Miałbym tylko jeszcze jedną prośbę moglibyście mi powiedzieć jak zmienić rom na jakiś z sense 2.1 bo jestem zielony w tym względzie ;-)

:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi