Skocz do zawartości
torran100

Xperia P bootloop, nie wchodzi w recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja Xperia P ostatnio złapała bootloop'a. System się nie włączył po kilku h. Podłączyłem telefon do ładowarki na całą noc i kolejnego dnia z myślą bezproblemowego wgrania rom'a przez flashtool'a poszedłem spać. Teraz gdy chcę zainstalować nowego rom'a xperia nie wchodzi w flashmode ( tzn. telefon jest wykryty "device connected in the flash mode")  ale po kilku sekundach telefon rozłącza się. Oczywiscie sterowniki do flashmode,fastboot,xperia p z flashtool-drivers.exe wgrane. PC Companion też wykrywa tylko telefon przez chwilę i go rozłącza. Próbowałem również naprawic go przez PC Companion ale w pewnym momencie potrzeba wejsc w flashmode, czyli odpada. Ostatnia rzecza było wejscie w recovery mode, ktorego jakby nie ma. Juz probowalem z przytrzymaniem VOL- przy logo SONY. Stukanie w ekran podczas rozruchu, trzymanie HOME+button i nie mam pojecia co teraz zrobic. Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Cześć,

Mam ten sam problem z Xperią P. System rusza i po paru sekundach się resetuje (raz nawet udało mi się wejść w aplikację aparatu!)
    Chcę mu zrobić wipe, ale nie mogę wejść w recovery mode.

Próbowałem power + vol up, power +vol down, power +vol up + vol down, puszczać po pierwszej wibracji, po drugiej wibracji, naciskać po kilka razy... sposobów znalazłem dużo, ale żaden nie działa.

Edytowane przez kukunamuniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi