Skocz do zawartości
TempleOne

Dream niespodziewanie się zawiesił...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na forum nowy. Mam problem z moim Dream. Mianowicie, jakoś 2 miesiące temu robiłem w pełen modding, tj. zmiana radia, SPLa, customowy ROM. Wszystko śmigało pięknie, do dnia dzisiejszego... Usłyszałem sygnał SMSa, chciałem przeczytać, a tu.. Trup. Jakby był wyłączony. No to go włączam, wibrę poczułem, pojawiło się czarne tło wraz z logo T- Mobile G1, i tak stoi, nic dalej nie idzie... Próbowałem wielu kombinacji, bez karty pamięci, bez SIM, dalej to samo. Przypomniałem sobie, że mam na dysku backup z Nandroida.. Wrzuciłem na kartę, przywróciłem przez Recovery, okazało się, że to backup z wersji 1.0 :/ Czy przywracając ten backup straciłem już wszystkie moje mody? Radio, SPL? Co mam zrobić, żeby wrzucić np. Froyo? Jak robiłem dawno temu tego eClaira od Laszlo to miałem milion różnych poradników, po tygodniu siedzenia po nocach udało mi się go postawić (aż cud że nie zbrickowałem hehe). Nie chcę wszystkiego od początku robić, ryzykować, dlatego proszę Was o jedną, konkretną instrukcję, bo już nie mam sił i nerwów do tego. Dzięki z góry za pomoc i wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trza sprawdzac co sie wgrywa. pewnie wystarczył by wipe, albo reflash romu, no ale teraz to po ptokach. Masz wciąż zmodyfikowane recovery? jelsi tak to wlanij wipe i flash romu (najlepiej ego co miałes wczesniej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam RA- Dream 1.7 czyli ten dobry :D a mogę zamiast tego eClaira flashować od razu na Froyo, czy to nie wyda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalezy jakie froyo. ALe raczej niebardzo. Musiałbys najpierw zmienic radio i spl. Najpierw postaw system na nogi, a dopiero potem kombinuj z froyo ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi