Skocz do zawartości
pit81

AceSMod007 (Sense2.1+3.0 GB | Stable | A2SD+) [STOCK | CM7] [v27 | 05/08]

Rekomendowane odpowiedzi

cyric

Uzywam Set Cpu tylko co chwila wraca na 998;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

strzałeczka, na początku zaznaczę,ze jestem kompletnie zielony w instalowaniu ROM-ów i mam taka prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc w zainstalowaniu tego moda(czym?jak?itp.?) znalazłem "Revolutionary", ale nie wiem jak się za to zabrać?;/ z góry dzięki za pomoc,pzdr czekam na jakieś info;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezeli jestes totalnie zielony, to serio nie pomoze Ci konkretna instrukcja do tego romu bo pogubisz sie chociazby przy pojeciach..

na poczatek polecam zapoznac sie z tematami: http://forum.android.com.pl/f153/faq-htc-desire-23699/ oraz http://forum.android.com.pl/f153/najwaa-niejsze-tematy-kta-re-musisz-odwiedziae-62024/

I wtedy zacznij gdybac i dzialac (na poczatku troche strach jak sie jest z zielonki, normalna sprawa)...

bo pytajac jak wrzucic ten rom, jezeli sam mowisz, ze nie bardzo w ogole masz o sprawach pojecia to troche jakbys pytal jak poprowadzic sportowe subaru na rajdzie jezeli nie wiesz gdzie jest pedal gazu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki,faktycznie trochę mam obaw, ale więcej ciekawości;) telefon z andkiem mam od 3miesięcy i chciałbym poznać bardziej jego możliwości.. pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kurcze nie mogę znaleźć podpowiedzi jak zrobić CM7 hboot, odwiedziłem stronę AlphaRev 1.8 ale mój angielski jest ale jak by go nie było. Używałem szukajki na forum i niestety też nic. ktoś mnie oświeci ocokaman?

Edytowane przez argasiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexon

Może dostane za tą podpowiedź po uszach ale wiem jak trudno początkującemu znaleźć cokolwiek. Na podanej przez Ciebie stronie jest tabelka, w której są podane potrzebne Ci dane:

'Bravo CM7 r2 145M 5M 287M 0be8c68b41f3ab6dda4f772d6de50760 bravo_alphaspl-cm7r2.img PB99IMG_cm7r2" dokładnie te zacytowane przeze mnie. ostatni wpis, który pogrubiłem i podkreśliłem to link do pliku, który musisz ściągnąć na pulpit i zmienić jego nazwę na: PB99IMG.zip i skopiować na kartę pamięci i włożyć ją do telefonu a następnie uruchomić fona w charakterystyczny sposób używając klawiszy: -(ściszanie dźwięków) plus guzik Power (włącznik) wciśnięte jednocześnie. Telefon się odpali inaczej niż zwykle. Nie ruszaj niczego tylko obserwuj ekran i jak zobaczysz instrukcje wyświetlone (po angielsku ale zrozumiałe) to postępuj zgodnie z nimi. Po kilkunastu sekundach masz juz na fonie hboot CM7. Acha jak nie masz zrobionego S-off to zapomnij o działaniu tylko zacznij od przeczytania poradników dostępnych w tym dziale. Uwierz mi, że tak własnie zrobiłem i wyprawiam juz cuda ze swoją deską a instrukcje wyczytałem tutaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Rexon

Wszystkie drobiazgi, to znaczy s-off czy root miałem wcześniej brakowało mi tylko cm7 ale teraz dzięki Tobie wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojawila sie wersja v37

ChangeLog

- changed kernel: 2.3.35.14-snq-110913 - by snq-

- fixed calendar widget bug

- fixed settings drop down bug

- fixed market download progress bug

- deleted GoogleFeedback.apk

- updated EStrongFileManager: 1.6.0.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexon
    pojawila sie wersja v37

Zainstalowałem rano i działa bardzo stabilnie a różnica to tylko powrót do starego kernela i zabardzo nie wiem po co. Jest trochę więcej wolnej pamięci a przechodziłem tylko przez wipe dalvik i instalacja na v36.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm,

Pisze tutaj, bo podejzewam ze jest to kwestia modu.

Czy u Was tez w historii polaczen nie ma godziny odbycia danej rozmowy? Wchodze i jedyne co widze to data... co mowiac szczerze dosc mocno obsysa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi