Skocz do zawartości
pit81

AceSMod007 (Sense2.1+3.0 GB | Stable | A2SD+) [STOCK | CM7] [v27 | 05/08]

Rekomendowane odpowiedzi

htc12

Pewnie masz rację. Rom będę zmieniał na święta bo na razie nie mam czasu. Tak przy okazji to kiedyś pytałem się o to, tylko nie pamiętam już na jakim forum. Tyle że wtedy miałem rom z link2sd - beznadzieja. Aby skorzystać z zainstalowanej aplikacji trzeba było zrobić restart. Ktoś polecił mi ten rom z a2sd+, i tak już zostałem z nim do dziś. Trzeba będzie spróbować czegoś nowego, ale trochę zniechęca mnie odejście od sense, do którego się przywiązałem i podoba mi się. Lecz rom który podałeś : Alex-V1.8 GB Sense HD INT2SD-S wymusza zmianę hboot na cm7r2. Próbowałem kiedyś go zainstalować, ale z niewiadomych powodów mój telefon nie chciał współpracować z konsolą SDK. Z drugiej strony zostaje CyanogenMod 7.2.0.1 Stable INT2SD-S. Spotkałem się z wieloma komentarzami, pod tym romem że miui jest od niego zdecydowanie szybsze, co mnie trochę dziwi. Kiedyś miałem miui i rzeczywiście było bardzo szybkie ale z niewiadomych powodów nie działało mi na nim wifi. Jaką masz opinię o MIUI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ze7zez
    Alex-V1.8 GB Sense HD INT2SD-S wymusza zmianę hboot na cm7r2.
    A skąd te rewelacje?

Nic nie wymusza i działa równie dobrze na stokowym hboot, bo się w nim po prostu mieści. Cały cymes to INT2SD-S

Obecnie prawie cały czas mam na Alex-V1.8 GB Sense HD INT2SD-S ponad 200 MB wolnego miejsca w RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi