Skocz do zawartości
tomku1

Jiayu s3 - padł bez możliwosci urochomienia

Rekomendowane odpowiedzi

tomku1

Witam

Jestem świeżym posiadaczem telefonu jiayu s3, telefon posiadam od o koło 2 miesięcy i już mam z nim spory problem w którym prosiłbym was o pomoc.

Sytuacja z telefonem wygląda w ten sposób że pewnego pięknego dnia telefon sam z siebie się wyłączył na naładowanej baterii do ponad 70% i już nie chciał się włączyć. Po ponownym podłączeniu pod ładowarkę zaczął się ładować od 0% do 100% więc pomyślałem że może mu się coś pochrzaniło i to tylko taki jednorazowy wybryk. Następnego dni stało się podobnie, padł na 60% i musiałem ładować od 0%... po naładowaniu odniosłem wrażenie iż się nagrzewa a dźwięk z górnego głośnika był skrzeczący.
    Na noc zostawiłem go bez ładowania na pełnej baterii by upewnić się czy znowu się wyłączy no i rankiem już mnie spotkała taka niespodzianka że się nie włączył nawet po podpięciu pod ładowarkę czy też USB, zero jakiejkolwiek reakcji.

Moim zdaniem są dwie opcje, albo się posypała bateria i to przez nią się tak wyłączał i nagrzewał lub jakieś zwarcie, popalenie się układów?

Co radzicie mi z nim zrobić?

Telefon jest zakupiony przez aliexpress i posiada roczną gwarancje, ponadto nie mam pojęcia jak reklamować taki telefon z chin.
    Czy może odesłać go gdzieś w Polsce do serwisu aby upewnić się co się z nim stało?

Proszę o jakąś pomoc i porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi