Skocz do zawartości
HerrMann

Wykasowanie pamięci wewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum toteż WITAM SZANOWNE KOLEŻEŃSTWO.

Mam problem. W środę w nocy odłożyłem telefon z naładowaną prawie na full baterią. Następnego dnia rano okazało się, że telefon sam się wyłaczył i nie pozwalał się włączyć ani puknięciami w ekran, ani przytrzymaniem tylnego klawisza zasilania. Dopiero wyjęcie i ponowne włożenie baterii pomogło. telefon odpalił, ale... Zniknęły wszystkie kontakty, wszystkie zdjęcia z pamięci wewnętrznej. Telefon powrócił do ustawień "dziewiczych". Dane na karcie pamięci pozostały nietknięte. Co mogło być powodem tej awarii? Nigdzie nie mogę znaleźć choćby jednej informacji, która mogłaby ukierunkować moje śledztwo w tej sprawie. Macie może jakieś doświadczenia, czy sugestie w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A przypadkiem nie naciskałeś z przyciskiem power przycisku vol-? 

Edytowane przez PlMichal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie. Prawdę mówiąc prawie nigdy nie używam przycisków fizycznych. Co najwyżej właśnie (-), aby wyciszyć dzwonek połączenia. Swoją drogą... Co powoduje wciśnięcie sekwencji przycisków, o której wspomniałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W G3 więc i pewnie naszym G3 S wciśnięcie tych przycisków powoduje hard reset, czyli powrót telefonu do stanu początkowego, ale nie sądzę żeby udało Ci się to uruchomić, trudno powiedzieć co się stało z Twoim telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Rozmawiałem z klikoma znajomymi i były nawet sugestie w temacie padania płyty głównej. Na dzień dzisiejszy wszystko działa jak powinno. Jednak nieprędko znów zaufam mojemu telefonowi. Niby poza marną jakością zdjęć nie ma się w nim do czego przyczepić, ale niesmak pozostał...

Edytowane przez HerrMann

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi