Skocz do zawartości
sparks

i5800 po zmianie rom wiesza się na logo samsung

Rekomendowane odpowiedzi

sparks

WItam,

na początek rozpiszę historię z romami. Najpierw był jakiś 2.1 później zmieniłem go na 2.2 dharam'stock i idziś chciałem zmieniź na XPF bo cały czas wsyazywał na 80% zapełnienie pamięci telefonu i udało się. Wszystko było ok ale zacinał mi się pulpit do tego stopnia, że nie dało się nic zrobić. Zmieniłem spowrotem na rom Gahram i tu jest problem. Po prawidłowym wgraniu roma chcę zrobić wipe z recovery telefon wiesza mi się na logu samsung (tym pulsującym) i nie mogę nic zrobić.

Jak temu zaradzić? softy wgrywam przez odina.

dodam, że po zakończeniu wgrywania romu telefon normalnie się włącza i jest ok.

W tej chwili na nowo wgrałem rom dharam's stock i bez jakichkolwiek aplikacji jest zajęte na wstępie około 65MB, lecz mam obawę przed robieniem wipe z rm lub z przywróceniem ustawień fabrycznych z poziomu menu telefonu ;/

Edytowane przez sparks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczko

Narazie nie rób wipe. Jak będziesz miał masowe zwiechy lub aplikacje będą się kaszanić to dopiero wtedy zrób wipe data i cache. A jak po wipe system zatrzyma się na logo, po prostu sflaszuj jeszcze raz rom.

Tapnięte z g3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sparks

Pokusiło mnie dzisiaj o zrobienie wipa z rm i o dziwo telefon restartował około 5min i wszystko jest ok :). Dziwię się tylko dlaczego cały czas zapchane jest na wstępie 69MB pamięci telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smaky

Przecież to normalne że system zajmuje pamięć, dziwię się tylko że 65mb, a powinno powyżej 120mb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sparks

Źle napisałem, zaraz po wgraniu zajęte jest około 69MB pamięci telefonu (tej do instalowania aplikacji) a pamięci ram zajęte jest zwykle około 140~155MB w stanie spoczynku (nie ma uruchomionych aplikacji w tle) :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi