Skocz do zawartości
Lucas69

Jak wyłączyć Tryb Awaryjny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ponieważ telefon chodzi cały czas w trybie awaryjnym. Wcześniej miał zbyt małą ilość pamięci zwolniłem tą pamięć do 500MB, komunikat o małej pamięci zniknął lecz telefon nadal chodzi w trybie awaryjnym. Nie skutkują metody poprzez ponowne uruchamianie. Próbowałem też włączyć tryb awaryjny jeszcze raz(poprzez przytrzymanie opcji wyłącz) i znów tradycyjnym restartem wyłączyć lecz on cały czas jest.

W dodatku powiem że przy uruchamianiu telefonu wyskakuje komunikat: Niestety, proces com.google.process.gapps został zatrzymany. Czy są jakieś metody oprócz przywrócenia ustawień fabrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Recovery > reboot system now ;) Wydaje mi się, że powinno pomóc. Z tego co wiem to trzeba wyłaczyć telefon, włączyć go i gdy zaświeci się dioda powiadomień na różowo to trzeba przycisnąć volume down albo volume up i przejdzie do recovery..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sylwiq

Witam,

Mam problem ponieważ telefon chodzi cały czas w trybie awaryjnym. Wcześniej miał zbyt małą ilość pamięci zwolniłem tą pamięć do 500MB, komunikat o małej pamięci zniknął lecz telefon nadal chodzi w trybie awaryjnym. Nie skutkują metody poprzez ponowne uruchamianie. Próbowałem też włączyć tryb awaryjny jeszcze raz(poprzez przytrzymanie opcji wyłącz) i znów tradycyjnym restartem wyłączyć lecz on cały czas jest.

W dodatku powiem że przy uruchamianiu telefonu wyskakuje komunikat: Niestety, proces com.google.process.gapps został zatrzymany. Czy są jakieś metody oprócz przywrócenia ustawień fabrycznych?

U mnie oprócz tego, że nie mogłam wyłączyć tego cholernego trybu awaryjnego, to jeszcze przycisk "vol-" w ogóle nie reagował. Wczoraj wieczorem naprawiłam swój telefon i nie uwierzycie co pomogło. Próbowałam naprawdę wszystkiego co znalazłam w necie, oprócz hard resetu. Aż tu wczoraj wieczorem wlazłam na jakieś zagraniczne forum i tam znalazłam rozwiązanie. Otóż kluczem do rozwiązania jest sprawić, żeby przycisk vol- (ściszanie) zaczął reagować normalnie. W moim przypadku telefon albo sam się ściszał albo przycisk w ogóle nie reagował. Przez co za każdym razem gdy włączałam ponownie telefon, on brał to jako sekwencję przycisków "power up" + "vol-" i za każdym razem odpalał w trybie awaryjnym. Co zrobiłam? Przy włączonym telefonie zaczęłam nim potrzącać, obracałam go do góry nogami i stukałam delikatnie w okolicę przycisku "vol-". Po jakichś 20 sekundach przycisk "vol-" zaczął normalnie reagować, tzn. mogłam nim normalnie regulować głośność. Wyłączyłam telefon, a po włączeniu był już w trybie normalnym! :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Sylwiq dziękuję za Twoją odpowiedź! Bardzo mi pomogła! Mój telefon przeżył 2 dni na łajbie nad jeziorem. Myłem wyświetlacz we wiaderku z wodą a obok były chłodne piwka. Później niestety chciałem zaświrować wodoszczelnością telefonu i rzuciłem go do wody na 20 cm głębokości od brzegu. Telefon po 2 godzinach zaczął wariować, włączał się i wyłączał przez godzinę! Była informacja że coś nie tak z kartą sim. Potem telefon działał dobrze, Na drugi dzień włączam a tam informacja na wyświetlaczu "tryb awaryjny". Zaparowała mi też szybko od aparatu. Potem telefon sam się przyciszał, potem nie działał włącznik od wyłączenia telefonu. Po jednym dniu telefon położyłem na słońcu, odpiąłem wszystkie zaślepki. Telefonem zacząłem robić to co ty pisałaś, czyli pukać w okolicy przycisków ponieważ podgłaszanie nie działało i odziwo wsyztsko zaczęło działać. Włączyłem go ponownie, tryb awaryjny znikł, wszystkie aplikacje zaczęły działać! Teraz czekam by jeszcze mała kropelka zeszła z aparatu i jestem emga zadowolony! Dzięki za Twój wpis bo nie musiałem wysyłać telefonu do serwisu gdzie pewnie by i tak nie uznali mi gwarancji :) Dziękuje raz jeszcze!

Edytowane przez niuniek24w
    tniemy cytaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zawsze pomagał reset tela wyjęciem na jakieś 5 min baterii.

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi