Skocz do zawartości
malpa73

KERNEL [4.x][CM9/10.1/11] MKernel - Malpa73 |OC CPU|Zoptymalizowany|

Rekomendowane odpowiedzi

malpa73

Ja usuwam Usługi Google Play zawsze bo to muli telefon ;) Jeszcze potestuje trochę i sprawdze czy mam taki błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .shy

@@malpa73, jedyne co nie działa to słuchawki, czy to BT czy to zwykłe. BT łączy ale muzyki już się nie puści przez nie (przynajmniej te, które mam), a zwykłych już w ogóle nie wykrywa. Zwykłe słuchawki a4tech dokanałowe (na stocku i innych cm działają bez problemu). Ponoć tylko te, które były z telefonem (których nie mam) działają na tym CM9 ... ale skoro panowie z xda tego nie naprawili, nie wiem czy da ogólnie radę coś z tym zrobić... nie ukrywam, ze byłoby super by zwykłe słuchawki też działały bo ROM jest naprawdę super! zwłaszcza z tym kernelem ^_^ szybciutki, płynniutki.. aww, dobra robota! ahh, tylko te słuchawki :/ niby często nie używam ale czasami są jednak potrzebne, a wtedy CM9 zawiedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73
    Napisano (edytowane)

@

Słuchawki działają jak wkladasz je bardzo powoli :D Sprawdzone i sam to odkryłem :P

Do 2h będzie nowa wersja :)

Edytowane przez malpa73
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .shy

@@malpa73, oh, no rzeczywiście powolne wkładanie słuchawek działa ^_^ No to teraz mogę spokojnie korzystać z CM9 i czekać na kolejną wersję kernela do sprawdzenia :P Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@ z tego co widzę już jest wrzucona.

PS. jest jakaś alternatywa dobra dla google maps? Bo powiem szczerze że mapy Google'a chodzą tragicznie wolno :P Czy też trzeba się pogodzić z tym, że niestety na tym fonie słabo będzie to działać, hm?

Których aplikacji raczej unikać? Na pewno wiem, żeby unikać Usług Google Play bo one faktycznie strasznie żrą ten telefon. Zaktualizował mi się automatycznie Sklep Play, czy to znaczy, że usługi Google Play też się wgrały?

[Dodano: 18.05.2015 - 13:53]

Dobra, zauważyłem jeden problem, z kartą SD. Tak jakbym miał dwie karty SD, wewnątrzną i zewnętrzną. Po co taki podział? Mam zewnętrzną kartę SD 8GB i w sumie nie wiem jak jej używać bo wszystko wgrywa się na wewnętrzną, muzyka, dzwonki, cała reszta.

Edytowane przez Delavor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73
    Napisano (edytowane)

Ta "najnowsza" jest zepsuta ;/ Za 5 minut wrzuce działającą ;)

@@Delavor

A Mapy może kiedyś będą chodzić dobrze ;)

@

Nie ma za co :D

Edytowane przez malpa73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73
    Napisano (edytowane)

@@Delavor

Hmm Właśnie zauważyłem że znów u mnie nie montuje karty wewnętrznej ;/ Nie rozumiem twojej wypowiedzi, chodzi ci o to że montuje ci 2 razy karte zewnętrzna czy o to że chcesz mieć zewnętrzną jako wewnętrzną a wewnętrzną jako zewnętrzną ? :D

I sprawdź czy masz u siebie pamięć wewnętrzną ? ;)

Edytowane przez malpa73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji nowego kernela postanowiłem przeinstalować bo i tak nie mam nic cennego i zmieniłem CWM na ten od Ciebie.

W CWM'ie philza wyświetla mi:

/storage/sdcard0
    /storage/sdcard1

Z czego ten pierwszy to zapewne wewnętrzna karta SD, a drugie to zewnętrzna karta SD. Czemu taki podział jest?

Po zainstalowaniu będę miał dzieki temu pamięć wewnętrzną, kartę wewnętrzną SD oraz kartę zewnętrzną SD.

Patrzyłem zarówno na samsunga a5 oraz s4 mojej mamy i tam nie ma takiego podziału, tam po prostu jest pamięć wewnętrzna i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

U mnie jest sdcard0 i sdcard1 i na s2, Ace2 mam tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi